מאמר אישי- הלכה למעשה

שם המפרסם: המרכז להתפתחות וצמיחה רוחנית

למידע מלא על העסק | צור קשר
הלכה למעשה

כאשר אנחנו עובדים ברובד הרוחני ועושים עבודה בדימיון מודרך חשוב שגם נעשה עבודה ברמה הפיזית .

למה הכוונה ? במהלך שנותיי אחורה כאשר עוד למדתי בלבד, עשיתי עבודה פנימית של ניקיון , שחזור גלגולים שחרור חוויות מהעבר שלי בחיים האלה, סלחתי לעצמי ולאחרים, הבנתי את השיעורים שלימדו אותי החיים , השלמתי עם כל מה שקרה לי והפנמתי את הדברים .

מה שקרה זה, שהתחלתי להתנהג אחרת כלפי אחרים ובמצבים שונים בסיטואציות שונות שנקרות בדרכי. מהמקום הזה של יצירת לוח חלק לא נגשתי לדברים ואנשים עם המטענים הקשים שהיו לי עליהם ובכלל. זה בעצם לבחור מחדש איך אני מגיבים לדברים , איך אנחנו נוהגים , מדברים ועושים .

זה אומר שאנחנו צריכים להביא לפועל ברובד הפיזי את היישום של מה שניקינו ומה שהבנו מהעבודה הפנימית שעשינו:

דוגמא על עצמי יכולה אולי לשמש אתכם לחיים שלכם : היה לי פחד מאוד חזק בעברי ממה שאנשים עלולים לחשוב עליי כאשר אני עוברת לידם ( כל אחד והפחדים שלו ) איך יסתכלו עליי, מה יגידו , יירכלו לבטח וכו'.. ועבדתי על זה – על הפחד וחוסר הביטחון הנוראי שהיה לי . אז , הבנתי שעליי גם ליישם את מה שעבדתי עליו , כי זה לא מספיק לעשות זאת רק ברובד הרוחני ובדימיון אלא להביא את הדברים לפועל.

אני זוכרת יום אחד שעברתי במסדרון במקום עבודה שעבדתי בו דאז, ובהתחלה האינסטינקט הראשוני היה לעצור ולהרתע, והתחלתי לחשוב – אני זוכרת שבאותה שנייה ישר אמרתי לעצמי " רגע עבדתי על זה אני לא באותו מקום חשיבתית, ומנטלית, ואם אני יודעת שזה הפחד שלי עליי להתמודד, אז דווקא אני עוברת עכשיו במסדרון ולא בורחת יותר, תמיד יהיו מי שיאהבו אותי ומי שלא " . ואכן עשיתי זאת וכלום לא קרה כמובן, זה היה בסדר גמור. זה גם עזר לי בדברים נוספים כמו, להגיד את מה שאני חושבת ולעמוד על שלי גם אם לא תמיד זה הצליח לי ,הכי חשוב שהתנסיתי .

מה יוצא לנו מכל זה ?

1.אנחנו מתמודדים עם החששות והפחדים שלנו ומתגברים עליהם – לא בורחים
2.זה גורם לנו להעריך את עצמנו מחדש ולאהוב את עצמנו , סוג של מתנה שהרווחנו את עצמנו מחדש והצלחנו לבנות את עצמנו מחדש
לסיכום

אני ממליצה לכם אותם האנשים שעושים עבודה רוחנית ומעמיקה עם עצמכם , לא לשכוח לעבוד גם ברובד הפיזי ולהביא את העבודה שעשיתם על עצמכם לשם , זה חשוב לסגירת מעגל עבורכם ולהתמודדות אמיתית עם מה שקורה לכם בחיים שלכם ביומיום ובכלל.

דבר נוסף , גם לאלו שלא עשו עבודה כלשהי של שחרור וניקיון פנימי בדימיון מודרך ובכל צורה אחרת שהיא , דעו שלעמוד מול הפחדים ולהתגבר עליהם צריך רק להחליט ולבחור אחרת, ואז ליישם זאת בפועל.

כל רגע נתון בחיינו הוא בחירה של משהו , גם לא לבחור להגיב או לעשות משהו הוא סוג של בחירה. וכן חשוב שלא רק נגיד לעצמנו שאנחנו משתנים , ולא רק נעשה עבודה פנימית ברוחניות, אלא גם נחיה את הפיזי אחרת וממקום של בחירות שתואמות את ההשתנות שלנו .
שם המפרסם: המרכז להתפתחות וצמיחה רוחנית

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: מאמר,מאמר אישי,רוחניות,שיפור עצמי,הארה
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

ביזנעס לחיים

האמת החבויה הוא ש90 אחוז מהאנשים שמנסים לעשות כסף באינטרנט אינם...

הפנתר הורוד

  מסיבת יום הולדת מהסרטים יש כאלה שרואים יום הולדת כאירוע שחוגגים...

כרמל לג'נד שירותי תיירות

כרמל לג'נד מתמחה בבניית מסלולים לנוסע העצמאי , טיולי תמריץ לקבוצות...

בשבילה

לימודי דולה, הכשרת דולות, הכשרת מדריכות הכנה ללידה, דולות, מלוות בלידה,...

sea שירותי מוסיקה

sea שירותי מוסיקה, מתמחה במתן שירותי מוסיקה לכל סוגי האירועים, התמחות...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com