תקשור - אהבה

האזינו לתקשור שהתקבל ממועצת השניים עשר - מועצת ישויות אור גבוהות שנמצאות במימדים גבוהים , הינם למעשה ישויות מורות המפיצות אור ואהבה ביקום , ועוזרות בהתפתחות, בנייה והתמרה של ישויות ברחבי היקום, בני האדם בכדור הארץ וסיויליזציות שונות . ישויות מועצת השניים עשר מבקשות להעביר הפעם מסר שהנושא שלו הוא על אהבה , שלום ואחווה , והם מסבירות על הקשר שקיים ביקום שמה שקושר את כולו היא אנרגיית האהבה

שם המפרסם: המרכז להתפתחות וצמיחה רוחנית

למידע מלא על העסק | צור קשר

להאזנה לתקשור ניתן להכנס לקישור : http://youtu.be/U9fobfzm8F8


מברכים אותנו לשלום ושמחים על התקשור, המסר שמבקשים להעביר הוא של שלום אחווה ואהבה. מועצת השניים עשר אומרת שהאהבה נמצאת בהכל מסביב, גם אם לא מרגישים אותה

האנרגייה של האהבה היא אנרגייה שבוראת, זו האנרגיה של הבריאה שאלהים השתמש בה כדי לברוא . זה נראה כמו מולקולות כמו שיש במים.

כל דבר מחובר לדבר אחר , גם בין דברים שאין בהם קשר על פני השטח למראית עין.

בכל דבר ודבר יש קשר של אהבה- בין אנשים, בין מקומות וגם בין המימדים. מועצת השניים עשר אומרת שגם בינם לבינינו יש חיבור וקשר של אהבה, למרות שהם נמצאים במימד ה 12 וה 13 ואנחנו ב 3 .

כל החיבורים בין כל המימדים הם חיבורים שבנויים מהאנרגייה הזו, והם מראים לי את החיבור והשלשלאות – המולקולות שמחברות את הכל, ואני רואה את החיבור והצבע הוורוד שהוא מאוד חזק ודומיננטי, אני מקבלת גם אנרגייה ברמה של התחושה ולא רק הראייה, והתחושה שמעבירים לי להמחשה היא תחושה של שלווה, חום ורגיעה, תחושה שקצת מזכירה הרגשה של מישהו שעושה משהו למעננו ואנו מרגישים את הנתינה שלו והנעימות שלו, זה אותו הדבר.

זה חשוב שנדע להעביר הלאה את התחושה וההרגשה של האהבה כאשר מרגישים נתינה ממישהו אחר זה חשוב לדעת לתת לאחרים ולהעביר הלאה בדיוק כמו המולקולות , לתת לזה לזרום מאחד לשני. אם קיבלתי חשוב גם לתת.

כשמדובר בנושא של הנתינה ואהבה , כשמדובר בנושא של האחווה , זה בסדר לתת לאנשים אחרים ולעזור להם ולהעניק, זה לא חייב להיות מישהו שאנחנו מכירים, זו יכולה להיות עזרה למישהו ברחוב, זה יכול להיות מישהו מהעבודה או בסביבה שלנו, ולתת לו ממקום של אהבה וממקום שאני רואה את האדם שמולי ולהעניק לו כי אני רואה בוורוד , כי אני רואה את החיבור הזה שכולנו מחוברים בו, כי כולנו זה אחד וכולנו יצאנו מאותו מקום - כולנו בצלמו ובדמותו של הבורא, והבורא הוא למעשה אהבה , כשאומרים אלהים אומרים אהבה וכשם שהוא מעניק ונותן מעצמו ממקום של אהבה מי אנחנו שלא נעשה את זה .

זאת התווית הדרך שלנו הלאה, אם אלהים מסוגל לראות את האדם הכי שפל או הרוצח הכי גדול, או אנשים שעשו פשעים מאוד קשים ולהתבונן עליהם בעיניים אוהבות , אז גם אנחנו יכולים כבני אדם להתבונן ממקום של אהבה וחמלה.

האנרגייה הזו של האהבה מרפאה הכל ומאחה את הכל, משפרת ובונה מחדש ונותנת חיוניות ושפע בכל צורה אפשרית. זאת אנרגייה שקיימת בכל היקום בכל המימדים ובכל הרבדים ללא יוצא מן הכלל, אין מקום שלא קיימת בו אהבה , ואין מקום שהיא לא היסוד שממנו יצאו ונבנו והתפתחו דברים אחרים.

הכל התחיל שם (זה למעשה בסיס הדברים), זה למעשה הניצוץ האלהי שהוא אנרגייה צרופה של אהבה .

אנחנו מבקשים שתזכרו את זה , אנחנו מבקשים שתיישמו ותנסו לפחות בדברים הקטנים זה לא צריך לקרות בדברים ענקיים ובמטרות גדולות , זה צריך לבוא ביומיום בדברים הקטנים בסביבה הכי קרובה שלנו , לעצור שנייה ולחשוב , ולהשתמש ביכולת הזו של החמלה והאהבה .

זאת אנרגייה שממלאה שמעניקה ובוראת מחדש , והתחושה שמלווה איתה היא תחושה אדירה ונעימה ושווה כל רגע.


שם המפרסם: המרכז להתפתחות וצמיחה רוחנית

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: תקשור,אהבה,מועצת השניים עשר,מתקשרת
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

שאפו פורטל אופנה

שאפו פורטל אופנה הינו הפורטל המוביל בתחום האופנה בארץ. בפורטל תוכלו...

תבנית.ביז

ביצוע מקצועי, מהיר ומענה מיידי ללקוחות. הסטודיו נותן את כל הפתרונות...

ד"ר לוי יחזקאל

 יחזקאל לוי הינו רופא עיניים בבית החולים בילינסון, בעל ותק וניסיון...

הומלי אתרים

להומלי ישנו מאגר עצום של דירות בכל הארץ למכירה ולהשכרה, בנוסף ישנם...

מוניות יבנה

מחפש/ת מוניות בגדרה? באתר taxi-vip.co.il תוכל למצוא מוניות גדרה מוניות יבנה...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com