חשיבות העבודה הרוחנית

שם המפרסם: המרכז להתפתחות וצמיחה רוחנית

למידע מלא על העסק | צור קשר
החלטתי לשתף אתכם בעבודה שאני עושה מעת לעת על עצמי בשחזור גלגולים . זו עבודה עמוקה מאוד שעוזרת לקלוט דפוסי התנהגות ותבניות שחוזרות על עצמן . האירועים בחיינו די חוזרים על עצמם כל פעם בסיפור מסגרת שונה אבל בעיקר אותו האירוע או שיש לנו פחדים ועכבות שאנחנו לא תמיד מבינים מאיפה הם הבאים ולאן לשייך אותם . כשאר נכנסים לגלגול אפשר לעבוד לפי נושא מסויים שאנחנו רוצים לעבוד עליו ולשחרר אותו ובכלל להבין מאיפה אותה עכבה ותבנית מגיעות.

כחלק מהעבודה שאני תמיד עושה לעצמי אני גם יושבת לעיתים לעשות שחזור גלגולים לעצמי על מנת להבין דפוסים שעולים לי באופן אישי על פני השטח. לפני מס' ימים החלטתי שאני רוצה לעבוד על משהו שאני יודעת שאני עובדת עליו שנים ארוכות ועדיין שאני צריכה להיות עם היד על הדופק - זה הפחד שלי מלדבר כלומר הפחד שלי העיקרי הוא בגרון , היכולת להגיד את מה שאני חושבת ולבטא את הדברים החשובים , וכן רציתי לעבוד על הפחד שלי מלהוציא דברים אל הפועל . הרבה פעמים מצאתי את עצמי עם המון רעיונות ודברים שאני רוצה לעשות , אבל הפחד מלבצע פשוא משתק אותי לעיתים ..

ישבתי לעבוד על שחזור על מנת להבין את שני סוגי הפחד הזה שעדיין עולה על פני השטח לעיתים וזה מה שראיתי :

ילד שנולד בסביבות 1300 וחיי את שנותי המעטות בערך עד גיל 15 , בברזיל. ננטש על ידי הוריו והם השאירו אותו אצל מישהי שעבדה עם האם בשדות תבואה, האם החדשה גילדה את הילד וכאשר גדל מעט היה צריך לצאת לעבוד בגיל מאוד צעיר . הוא היה ילד טוב ושקט יחסית ועושה את מורא פיהם של המבוגרים . הוא החל לעבוד בהעמסת חציר ושקי תבואה עם עוד אנשים באיזור שחי בו , ויום אחד נפל לו מהידיים שק כבד שנפתח ונקרע . מנהל העבודה כמובן כעס וחשב שהדבר היה מכוון , והנער ניסה לגנוב ממנו , והחליט להענישו , למרות הפצרותיו של הנער . הנער לבסוף נענש בכיכר העיר ונתלה מגרונו , תחושת החנק הייתה די חזקה , ולאחר מס' רגעים ראיתי אותו עולה למעלה לשמיים ואז הבנתי שהוא מת מהחניקה .

מה הבנתי מכל זה - חוסר היכולת אצלי לפעמים בלהוציא לפועל באה מהמקום הזה בעיקר , הפחד שאעשה משהו ולא יצליח או לא ייצא טוב, או יפורש לא כהלכה, פשוט משתק אותי , גם היום נורא חשוב לי ההסבר של כל דבר והרצון להבהיר את עמדתי או פעולותיי , דבר שיכול להתפרש אולי כתירוץ לעיתים אצל אחרים . כן גם הפחד של הדיבור שאף מילה לא תעזור וגם התחושה ש"יתלו" אותי על מה שאומר ואגיד.

זה גם לא הגלגול היחידי שלי שראיתי דברים דומים מסוג זה. הדפוסים האלה מאוד חשובים להבנה העמוקה שלנו , של מה אנחנו עושים לעצמנו ואיך אנחנו מאפשרים לדברים שיקרו לנו , אנשים שמדברים אלינו בצורה מסויימת או מתנהגים אלינו בצורה מסויימת . אבל בעיקר חשוב להבין שאנחנו הם אלו שמושכים את הדברים לכיוון שלנו ואת כל מה שקורה לנו בחיים .

כאשר מנקים את התבניות , זה עוזר קודם כל בתחושת השחרור שמלווה אותנו , ואח"כ יכול גם לעזור בשינוי הסיטואציות בחיינו ובהבאה של דברים אחרים וחדשים , שקורים במקום הדברים שמשכנו עד עכשיו .
 

שם המפרסם: המרכז להתפתחות וצמיחה רוחנית

למידע מלא על העסק | צור קשר
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

"עדן מקדם", יהדות בדרך האהבה בהנהגת הרבה אלה מי-רום

 הרבה אלה מי-רום - הנחייה רוחנית, הנחייה וליווי חתונות וטקסים, אימון...

WDC קורס בניית אתרים

אם אתה מעוניין ללמוד משהו חדש, סביר להניח שתגיע לקורס/תואר שילמד אותך...

הדרכה לחיים מבורכים

 הדרכה להדביק באהבה, מתבססת על השבחה עצמית, שוברת קירות וחסמים...

אקסטזה בר שרותי בר לאירועים

מתחתנים? רוצים חתונה ברמה גבוה?,שרות מקצועי,בר מפואר? הגעתם למקום הנכון...

המרכז להרזיה ובריאות-ד"ר דורית מאיר

שלום לכולם, שמי דורית מאיר ד"ר לנטורופתיה, מטפלת בבעיות השמנה...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com