הייעוד שלנו

שם המפרסם: המרכז להתפתחות וצמיחה רוחנית

למידע מלא על העסק | צור קשר
לכל אדם יש יעוד שהוא אמור ליישם. כשהישות מחליטה ליישם מטרה רוחנית מסויימת , היא בוחרת מה היעוד שלה ,שאותו תבצע בכל גלגול, וכך תגיע למטרה הרוחנית שלה , לקרמה שלה. כאשר הישות נכנסת לגוף הפיזי, האדם אינו זוכר מי הוא ומה הוא עושה פה, ועל כן מגיעה ההדרכה האישית הרוחנית שמלווה אותו , ומכוונת אותו כל חייו לנתיב שלו . הרבה אנשים כיום לא רק שאינם יודעים מי הם באמת , ומה הם עושים פה בדיוק , אינם מודעים להדרכה שלהם, אינם יודעים מה היעוד שלהם , ואינם מבינים בכלל למה קורה להם מה שקורה להם, הכל נראה כטעות , נתפס כטראומה, כקשיים ועוד. הישות איננה רואה את הדברים האלה כטראומה , אלא כחוויה שעליה לעבור כדי ללמוד ממנה , ולקבל תובנות והבנות, ולאחר מכן לעשות דברים חדשים מתוך הידע של עצמה שחוותה. כאשר האדם יבין זאת ויראה את הדברים שקורים לו בחייו כעל עבודה , חוויה שלומדים ממנה ועבודה שצריכה להתבצע כדי להתקדם ממנה ולנצל אותה לאחר מכן , על מנת לעשות דברים חדשים מתוך הידע - לא יחווה את החוויות והדברים ה"קשים" כדברים נוראיים, העוצמות של הדברים שקורים פשוט ישתנו .

כשאני כיום עוזרת לאנשים להבין את עצמם מבפנים , בטיפולים , בעבודה אישית וכו', זה נותן לי סיפוק רב , ואני מבינה שאני נמצאת במקום הנכון לי ואני מרגישה בכל רגע נתון שאני עושה את הדבר שאני צריכה לעשות , יש תחושה של שלמות . עוד הרבה לפני שהתחלתי בעבודתי בתחום הזה, תמיד היה לי חשוב לעזור ולתת מעצמי ולתרום. וזה דבר שהיה לי ברור גם כילדה: אהבת האדם, עזרה ומזור בכל רמה אפשרית. אנשים הרבה פעמים מרגישים מה הם אוהבים לעשות גם אם אינם מבינים שזהו יעודם , אבל הם מבינים שהם צריכים לעשות משהו לדוגמא לכתוב, לשיר, לעבוד בעבודה מסויימת שתוציא מהם משהו שיוכל להשפיע על אחרים. כל אחד אמור לעשות משהו שיעזור לו ולסביבה שלו .

כנסו פנימה וגלו מה אתם הכי אוהבים לעשות , מה גורם לכם סיפוק רב ואושר , מה הדבר שמרגיש לכם הכי נכון , וכאשר אתם מדמיינים את עצמכם מבצעים אותו , תראו איך זה נותן לכם להרגיש, האם אתם שמחים , האם אתם מאושרים , האם אתם ממצים את עצמכם על הצד הטוב ביותר כשאתם רואים את עצמכם בדימיון עושים את הדבר שאתם הכי אוהבים לעשות?!, אני יודעת איך אני מרגישה. וחייבת לתת גילוי נאות קטן , כדי לתת את הדוגמא הכי טובה של לא לפחד לעשות את מה שמרגישים שהוא נכון עבורינו : עזבתי מקום עבודה מסודר עם שכר קבוע וטוב לאחר 8 שנות עבודה והחלטתי שזוהי דרכי- הדרך של לעזור לאחר לכוון ולהדריך : בעזרה דרך דימיון מודרך, במדיטציות , בשחרור סיטואציות מהעבר, בטיפולים של רייקי והילינג ובכל צורה שההדרכה שלי תגיד לי לעשות ותנחה אותי על מנת לעזור לאחר.

צאו וגלו את עצמכם!
 

שם המפרסם: המרכז להתפתחות וצמיחה רוחנית

למידע מלא על העסק | צור קשר
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

kaboom קאבום

 kaboom קאבום , מפעיל לימי הולדת בליווי צוות מקצועי , בסגנון ייחודי...

NHH Company

 מכירת תוספות שיער ופאות- שיער אדם טבעי ואיכותי 100% שיער רוסי...

seoprocedo

אנו מתמחים בקידום אתרים לתוצאות מוכחות במנועי חיפשו ובראשם...

שטיבל חדשות

שטיבל הינו אתר חדשות אשר מביא מידע ראשוני על כל מה שקורה בציבור, הכי...

כמהין קייטרינג בשרי

קייטרינג כמהין מאופיין בתפריט מטבח מקומי, עשיר ועדכני. ההקפדה על טריות...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com