קבלה ונתינה

שם המפרסם: המרכז להתפתחות וצמיחה רוחנית

למידע מלא על העסק | צור קשר
כשלומדים רייקי כבר בדרגה הראשונה מלמדים המאסטרים של הרייקי את התלמידים את אחד השיעורים החשובים של הרייקי , אין העברת אנרגייה ללא תמורה ( כאשר התמורה יכולה להיות כל דבר שיתואם מראש בין המטפל למטופל ). כבר אז בתחילת המאה ה 20 הבינו ואף הרבה לפני, שכאשר נותנים זה בסדר ונכון לקבל חזרה . זהו חוק קוסמי שקיים ביקום . אלהים כל הזמן נותן , והוא כל הזמן גם מקבל .

כאשר אנחנו נותנים משהו למישהו או לדבר מסויים , אפילו תורמים , ועושים זאת מכל הלב , את הנתינה שלנו , אוהבים ונותנים ללא חשיבה מה יצא לנו זה , זה מבורך. אבל .. ויש פה אבל גדול - כמה מאיתנו יודעים לקבל בחזרה ? כמה מאיתנו מאפשרים לדברים להכנס לחיים שלנו ? כמה אנשים אומרים - אני לא צריך , עבורי לא תודה.. כמה מאיתנו מבקשים משהו מסויים שיקרה לנו בחיים , אבל כשמגיעה אופצייה מסויימת או פוטנציאל מסויים אנחנו אומרים לא זה לא בשבילנו , אני לא צריך שום דבר , אני לא חושב שזה מתאים וכו'.. ואפילו לא מנסים , ולא נותנים את הפתח .

זו בעצם חסימה , אנחנו חוסמים את עצמנו לדברים שמגיעים . נתנו הוצאנו אנרגייה מעצמנו , אבל לא אפשרנו לעצמנו לקבל בחזרה ( זה לא משנה אם קיבלתי משהו מאותו אדם שנתתי לו או מישהו אחר , העיקר שאיפשרתי.) ככה אנחנו נשארים בחסר , בחוסר בחיים שלנו, באנרגיות שלנו , ואז אנחנו הופכים ליותר מתוסכלים , יותר מותשים וחלשים , עייפים וגם מחלות מגיעות , למה ? כי הגוף שלנו נמצא בחסר.

זה בסדר לקבל , וזה לא אנוכי , יש משפט שאומר שאם אני לא מסוגל/ת לאהוב את עצמי , אז איך אפשר לאהוב מישהו אחר. נושא הקבלה והנתינה הוא על אותו המשקל . זה בסדר לתת ולהעניק לזולת , לילדים שלנו , לאהובים שלנו וכו'. אבל זה בסדר גם לקבל חזרה מהסביבה דברים לחיים שלנו . תחשבו על זה , כשאתם מגיעים למקום מסויים ומציעים לכם שתייה או משהו לטעום או לאכול . כמה פעמים אמרתם - לא תודה .

אדם אנוכי זה שכל מה שהוא עושה וחושב זה רק על עצמו ולעצמו ללא התחשבות בסביבה בזולת וגם אם זה יבוא על חשבון מישהו שיכול להפגע, ואדם שיודע לקבל ולתת זה אדם שמבין את החוק הקוסמי שבכל נתינה יש קבלה והיא התוצאה שאמורה להגיע בעקבות הפעולה של הנתינה, ואז אנחנו שלמים ומושלמים והרמוניים , וכן גם החיים שלנו מאוזנים יותר וכל מצבי היומיום נראים אחרת . זהו דפוס מחשבה שכדאי לבדוק אותו ולשנות אותו - המלצה שלי .
 

שם המפרסם: המרכז להתפתחות וצמיחה רוחנית

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: מאמר אישי,מאמרים אישיים,דימיון מודרך,מדיטציה,תקשור
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

אלמוג המרכז למטבחי יוקרה

 אלמוג המרכז למטבחי יוקרה – אנו במרכז למטבחי יוקרה מציעים את כל...

בריין וורקס

 סטודיו Brain works הינה חברה מתמחה בעיצוב גרפיקה, בניית תדמית, הפקות דפוס...

אומן האומנים

צבע ,צביעת חדרי מדרגות, צביעת בתים פרטים ,החלקת...

מלונות ים המלח - הוטלז

מלונות הים המלח מרשת הוטלז הינו אתר העוסק במתן מידע רחב היקף אודות...

סטודיו Arcimaging

 סטודיו לתלת מימד, גרפיקה מתקדמת ותקשורת חזותית. מפיק הדמיות מוצר,...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com