השפעתם של אנשים אחרים על החיים שלנו

שם המפרסם: המרכז להתפתחות וצמיחה רוחנית

למידע מלא על העסק | צור קשר


האם קרה לכם שפגשתם אדם מסויים במהלך עבודה, ברחוב, בסופר, באיזו פעילות שעשיתם , חוג וכו'.. שהמפגש איתו היה עוצמתי , היה מאוד חזק והשפיע עליכם מאוד ?

 ב 5/3/2013 , יום מעשים טובים , התנדבתי בעמותת אנוש , המסייעת לנפגעי נפש ועוזרת להם להשתקם . פגשתי אנשים מיוחדים מאוד , מעניינים, ובעיקר אחת מהם שבקושי יכולה לדבר וחבולה ברגלייה . יצא לי לדבר איתה מעט לאחר שעשינו את הפעילות ההתנדבותית, ואיך שהיא דיברה איתי הדהים אותי . 

בקושי הבנתי אותה בגלל קושי הדיבור , אז נתתי לה דף והיא כתבה לי את מה שרצתה להגיד . היא סיפרה לי שאיננה מאמינה עוד באלהים לאחר התאונה שעשתה ומה שנגרם לה שבגללו איננה יכולה כל כך לדבר ורגליה בקושי זזות . באותו רגע הבנתי וגם נזכרתי מהזכרונות של החיים שלי כמה האמונות שלנו יכולות להשתנות עקב אירועים שאנו עוברים , כמה אנו מתייאשים או מקווים . היא שאלה אותי אם אני מאמינה באלהים והאם הייתי ממשיכה להאמין בו אם גם לי הייתה קורית תאונה כמו לה .

הודתי ואמרתי לה שאני מאמינה שגם אני הייתי במקום מאוד קשה כמוה ברמה הרגשית והמנטלית מבחינת האמונה , אבל גם הייתי בודקת מה למדתי מכך. ושהדבר הכי חשוב הוא קודם כל להאמין בעצמה אך ורק , היא לא חייבת להאמין באלהים ולא חייבת להאמין לשום דבר אחר רק בעצמה , ולהיות נאמנה לעצמה בלבד. הבחורה המקסימה הזו הסתכלה עליי חשבה מעט והנהנה , ואמרה לי רק דבר אחד - "נכון" .

אנשים משאירים חותם עלינו ובפרט עליי במקרה זה , זה גורם לי לקחת את הדברים שקורים לי בחיים בפרופורציות אחרות לגמרי , ולהסתכל אחרת על החיים ולהעריך את מה שיש, ולהודות על מה שיש, ובעיקר לשמוח על עבודתי כמדריכה רוחנית ועל הדרך שבחרתי בחיים שלי בעזרה לאנשים, אני לומדת מכם ומכל אדם שמגיע אליי, ואני נהנית לפגוש אנשים כל כך מעניינים עם סיפורים שונים בדיוק כמו של הבחורה המקסימה שפגשתי 

אני מודה לבורא וליקום על השיעור החשוב שלמדתי 
 

שם המפרסם: המרכז להתפתחות וצמיחה רוחנית

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: מאמר אישי,מאמרים,מתקשרת,תקשור,דימיון מודרך
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

סלון כלות באשדוד-ROYAL

רויאל סלון-סלון כלות המתמחה בעיצוב שמלות כלה,שמלות ערב,איפור,עיצוב...

לימודי ספרדית למתחילים !

הרבה מאוד נשבים בקסמה של השפה והתרבות הספרדית ואנו מציעים שיטת לימוד...

גו מחשבים

גו זול, חנות המחשבים וציוד הקפי המקוונת של רשת גו מחשבים. אנו עוסקים...

המשפחתון של נויה

משפחתון חם מסור ומלא אהבה. מוסיקה,חיבוקים והמון משחקים.אוכל חם טרי...

גרג עיצובים

גרג עיצובים מתמחים בתכנון וביצוע כל סוגי עבודות גבס תוך מתן דגש על...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com