לכבוד 2013, 13 המלצות לשיפור התיפקוד ביום, בעזרת שינה טובה בלילה

בסדרת המסרים הקרובה שתקבלו למייל, מצורפים 13 רעיונות לכבוד שנת 2013, איך לשפר בעצמכם, לעצמכם את השינה, כדי שהבוקר למחרת יפתח יום של תיפקוד פעיל לכל אורכו.

שם המפרסם: MBM: לחשוב תנועה. לעשות שינוי.

למידע מלא על העסק | צור קשר
13 רעיונות קסם, לכבוד 2013 שיעמידו אותך על הרגלים ויעשירו את חייך בעירות טובה

מה לעשות אם בבוקר התעוררנו אחרי שלא הצלחנו לישון כל הלילה

בסדרת המסרים הקרובה שתקבלו למייל, מצורפים 13 רעיונות לכבוד שנת 2013, איך לשפר בעצמכם, לעצמכם את השינה, כדי שהבוקר למחרת יפתח יום של תיפקוד פעיל לכל אורכו.

הבוקר עלה וזה הזמן לצאת לעבודה. כמה זריקות מרץ יעזרו לכם לעבור את היום.
  1. לאנרגית האור יש השפעה מאד חזקה על העירנות, ולכן, כשאתם יודעים שלא ישנתם בלילה רצוי לפתוח את התריסים ולתת לאור היום לשטוף לכם את העיניים. זה מיד מעורר.
  2. גם אתם תישארו ערים אחרי זריקת המרץ בפתיחת היום: מקלחת של מים חמים וקרים לסירוגין. המים החמים מרגיעים את השרירים ומרפים האת המתח שנצבר בהם בלילה, והמים הקרים ממריצים את מחזור הדם.
  3. זריקת מרץ נוספת אפשר לקבל ממשקאות המכילים קפאין. רצוי לשתות קפה בין שעות הבוקר לשעות הצהרים. בגלל שלקפאין יש נטייה לעורר, שתיית קפה בשעות הערב עלולה להפריע להירדמות, ולעודד עייפות למחרת הבוקר.
  4. רצוי מאד לאכול ארוחת בוקר קלה, גם אם לא חשים ברעב. ההרגשה הגופנית והרגשית, אחרי לילה עם מעט שעות שינה מאד תשתפר, זאת מראים מחקרים רבים בנושאי תזונה.
  5. רצוי לאכול משהו כל שלש עד ארבע שעות. ארוחה או חטיף, יבטיחו לכם עירנות טובה בעזרת שמירה על רמת סוכר יציבה לאורך כל היום. כל ירידה ברמת הסוכר בדם, מחלישה וגורמת לעייפות.
  6. זריקת מרץ אחרונה מושגת על ידי שתיה של כוס מים כל שעתיים עד שלוש. במיוחד בזמן שאנחנו עייפים. התייבשות, אפילו לא מורגשת, עלולה להביא לפעילות מטאבולית מוגברת ולעייפות. שתיה הכוללת כוס מים אחת לפרק זמן קצוב (שעתיים) תתגבר את מלאי הנוזלים בגוף ותוסיף ליכולת לתפקד ולהתרכז במהלך היום.

הכותבת:

תמר וייל, מאמנת לשינה בריאה, הדרושה לתיפקוד יעיל, נהיגה בטוחה, והתנהלות משוררת בחיי היומיום. מזמינה אותך להירשם לסדרת טיפים בנושא שמירה על כללים ליצירת שינה בת 7 שעות לפחות.

רוצים לקבל עוד 12 רעיונות קסם, לכבוד 2013 שיעמידו אותך על הרגלים ויעשירו את חייך בעירות טובה? כיתבו לי weiltamar8@gmail.com

שם המפרסם: MBM: לחשוב תנועה. לעשות שינוי.

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: הפרעות שינה בחיפה,סדנה לשיפור השינה בחיפה,אימון לשנת לילה טובה,סדנאטת לשיפור השינה,שינה מקוטעת
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

ג'יפוינט

 חלפים לרכבי שטח חלפים של לנד רובר, דיפנדר,דיסקברי,ריינג\' רובר. שירות...

Gold Daimonds

מחירי יצרן כל הקונה זוכה ... כל הרוכש תכשיט 5% הנחה לכל...

שירה בציבור - רויטל טל !

 רויטל טל - זמרת מנחה ערבי שירה בציבור מסיבה ישראלית לאירועים מצגת...

דליה שוורץ - טיפול זוגי וייעוץ זוגי

 דליה שוורץ יועצת זוגית ואישית, תנחה אתכם במפגשי טיפול זוגי בהם...

מנעולן מקצועי

מנעולן מקצועי שירותי מנעולנות בתל אביב והמרכז כולל ירושלים והסביבה,...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com