הדפסה על פרספקס - סטודיו פלוס דיזיין

שם המפרסם: סטודיו פלוס דיזיין

למידע מלא על העסק | צור קשר
הדפסה על פרספקס איננו תחום חדש אך רק בזמן האחרון ניתן לראות כי נכנס לשוק ואף משתלט עליו. רעיון הדפסת גרפיקה על פרספקס ושימוש בו כאמצעי עיצוב ודקורציה קיים לאורך זמן אך היה מאד יקר ולא משתלם בהשוואה להדפסה על זכוכית. לאורך השנים, עם התפתחות הטכנולוגיה, ירדו מחירי ירדו והביקוש עלה עקב איכותו ושקיפותו לעומת הזכוכית. הייתרון הגדול של הפרספקס על פני הזכוכית הוא בכך שהפרספקס איננו חומר שביר וידוע במשקלו הקל. ניתן להשתמש בפרספקס לכל מטרה או רעיון שעולה לכם לראש ולכן פלוס דיזיין תמיד כאן בשבילכם! בסטודיו פלוס דיזיין ניתן למצוא מבחר ענק של רעיונות לשימוש בפרספקס. אנו מתמחים בהדפסה על פרספקס ונשמח לייעץ לכם לגבי כל עבודה ונציא פתרונות לכל בעיה או רעיון חדש!
למה ניתן להשתמש בהדפסה על פרספקס?

השימוש בפרספקס בימינו רק מתרחב וניתן לראות אותו כמעט בכל תחום. הפרספקס משמש לבניית דגמים ומודלים, מתקני תצוגה פרספקס שונים, שילוט פנים וחוץ, חיפויי קירות, תמונות לבית והמשרד. הפרספקס הוא חומר קל לשימוש ויחסית להשקעה מביא תוצאות מדהימות. הדפסת תמונות על פרספקס הוא תחום יחסית חדש ולא מוכר בקרב הקהל הרחב, אך ככל שהמודעות גודלת, גדל איתו הביקוש.

את הפרספקס ניתן לשלב עם אלמנט נוסף ואף להפוך את הפרספקס לשימושי עוד יותר, חיתוך פרספקס צורני. את לוח הפרספקס ניתן לחתוך לכל צורה,דמות , נישה או כל שבולנה אחרת עפ"י הצורך של הלקוח!

כדי לקבל תוצאה של תמונה על פרספקס ישנם מספר שלבים ואופציות שונות. השלב הראשון הוא קביעת מידות מדויקות ע\לפי צרכי הלקוח. לאחר שנבחרה מידה, הפרספקס עובר לחיתוך במכונות CNC המתקדמות בעולם לקבלת תוצאה מדויקת ומלוטשת. לידי הלקוח עומדות 3 דרכים בהם ניתן לתלות את תמונות הפרספקס: ישירות לקיר עם סיליקון, ברגי ניקל ומסגרת תלייה.

לאחר שבחרתם את המידות המתאימות והגימור, עוברים לשלב הכי חשוב ומכריע, הדפסה. גם כאן הדבר מתחלק ל 2 אפשרויות: הדפסה ישירה על לוח הפרספקס או הדפסה על שקף/מדבקה והצמדה ללוח הפרספקס מצידו ההפוך! התוצאה של גרפיקה או תמונה מצידו ההפוך של הפרספקס מקנה לו אפקט של עומק ושקיפות ובכך הופכת את ההדפסה על פרספקס למושכת עיין ומכניסה חיים חדשים לכל חלל או חדר!

שם המפרסם: סטודיו פלוס דיזיין

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: הדפסה על פרספקס,הדפסה על זכוכית,דפוס דיגיטלי,פיתוח תמונות,הדפסה על משטח שקוף
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

מקום שקט בכפר

 מקום שקט בכפר הינו בית מקסים ושליו לטיפולים הוליסטים לנשים בלב עמק...

קפה קטמון הישנה

  בית קפה ייחודי ואיכותי...

אריה המנעולן

 אריה המנעולן מספק שרותי מנעולנות לבית ולרכב. שרותי פריצה  דלתות /...

טרמינל בדק בית

חברת טרמינל בדק בית הינה חברה לבדק בית וכן ביקורת מבנים. השירות מתחיל ...

וולף בריכות וכיסויים בע”מ

 וולף בריכות וכיסויים בע”מ אנחנו מתחמים בהקמה והובלה של...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com