הכנסה 2

שם המפרסם: מיומנות

למידע מלא על העסק | צור קשר
ה-כ-נ-ס-ה 2:5. תאריכי הכנסות,
קיימת אפשרות כי ההכנסות יהיו מעל ההוצאות, אך עדיין נמצא את עצמינו במצב של כניסה לחובות, ואיך? במידה וההכנסה מגיעה בט"ו בחודש, וההוצאות יוצאות מתחילת החודש (א' בחודש), מאיפה נממן את ההוצאות, על כרחינו מהלוואה, הלוואה זו נקראת מימון ביניים, אך אם בתחילת החודש לווים רק  בגובה ההכנסה, ובט"ו בחודש מחזירים את הלואה, הכל  נפלא. אך הבעיה, שההלוואה שהיא סך הכל מימון ביניים בתחילת החודש הופכת להיות גדולה יותר מההכנסה, כי המלווה מוכן לתת יותר, וגם לא תמיד בט"ו בחודש כשההכנסה מגיעה, זוכרים להחזיר את ההלואה.
מה הפיתרון? סעיף 3, להגיע למציאות כי ההכנסה בט"ו בחודש תממן את החודש הבא, ולא הנוכחי, כדי להגיע למצב כזה שהוא האידיאלי ביותר, נצטרך לבצע כמה פעולות, שאין אפשרות כאן להאריך בהם.

6. הכנסה עתידית- התייחסות נכונה.
צפוי שנכלול בקופת ההכנסות, הכנסות צפויות, הכנסות שאמורות להגיע בזמן כל שהוא, במידה והכנסה זו אינה הכנסה קבועה, יש סבירות וחשש כי תקלה כל שהיא יכולה למנוע את ההכנסה, ולכן, כלכלה נבונה ואחראית מחייבת אותנו לא לממש הוצאות עכשויות על סמך הכנסות עתידיות, כן אפשר לתכנן הוצאות עתידיות על סמך הכנסות עתידיות, בהנחה, כי עיכוב בהכנסה יאותת לנו לעכב ג"כ את ההוצאה,

7. התמודדות עם הכנסות שמתעכבות,
לאחר שברור לכולנו כי התקציב בנוי מהכנסות ומהוצאות, ומטרתינו להגיע למימוש הוצאות בכסף מזומן שמהווה הכנסה אמיתית, ישנה עוד אפשרות כי נגיע למצב של הלוואה, כשההכנסה מתעכבת מסיבות שונות, בלית ברירה זוהי הדוגמא שאנו צריכים ללוות כדי לחיות, כמובן שהשאיפה היא כי אנחנו נחזיק קופת חיסכון בצד שתוכל להיות קופת גמ"ח למקרים כגון אלו, אבל כל זמן שצריכים ללוות, חשוב ללוות אך ורק את סכום ההכנסה שמתעכבת, וחשוב ג"כ שההחזר יהיה בפעם אחת ולא בתשלומים בקבלת ההכנסה שהתעכבה, כל אפשרות אחרת יכולה לסלול לנו את מסלול הכניסה לחובות.

שם המפרסם: מיומנות

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: הכנסות,ייעוץ כלכלי ,כלכלת משק בית
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

מרכז הסאונד

מסיבת אוזניות-להיט המסיבות עכשיו אצלכם באירוע! מסיבת אוזניות היא...

סוד הניקיון

ניקוי ספות,שטיחים ומזרונים בבית הלקוח ניקוי כל סוגי הסלונים בד...

טיולי ג'יפים

0502232798 טיולי ג'יפים בצפון , ברמת הגולן , והגליל - טיולי שטח באזורים יפים...

ישראייר

חברת ישראייר מציעה טיסות, דילים וחבילות נופש מסביב...

מאצ' מרקטינג

חברת שיווק באינטרנט המציעה מגוון שירותים אינטרנטיים כגון קידום אתרים,...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com