מבצעים כן או לא?

שם המפרסם: מיומנות

למידע מלא על העסק | צור קשר
מבצעים כן או לא?
הדילמה, האם להתפתות למבצעים, תופסת אותנו כל יום מחדש. פעם מול הפירסום הקורץ ופעם בחנות עצמה מול המוצר שבמבצע. כיצד נקבל החלטה נכונה,האם המבצע טוב עבורינו או שמא ,רע?
מוצר יקר במחיר זול במבצע: 
כשאנו רוכשים מוצר והוא הופך להיות חלק משיגרת חיינו, מוצר זה הוא חלק מאיתנו. אנו נתקשה להיפרד ממנו. יכול להיות מצב שבו התרגלנו למוצר יוקרתי בתקופת מבצע, וכשזו תמה  והמחיר למוצר,  חזר להיות יקר, אנו נמצא בגירעון  בתקציב.  התקציב  אפשר את מחיר  המבצע, אך את המחיר היקר התקציב  לא מאפשר לנו. או אז, אנו עומדים בפני ניסיון קשה, האם להיפרד ממוצר שנקשרנו אליו בגלל החוסר במזומנים, או לא.  שלב זה, הוא  קשה מאד, כי חוסר במזומנים, לצערי, הוא רק בראש ולא במציאות. העובדה: כי רבים האנשים שאין להם כסף, אך  ממשיכים לרכוש ולקנות. כיצד, הרי אין להם כסף? התשובה: על ידי אמצעי תשלום מגוונים כמו : כרטיס אשראי, מסגרת אשראי, צ'קים דחויים, הלוואות וכו' ,
לכן, בשעת מעשה  לא נרגיש כי אין לנו כסף לרכוש את המוצר היקר. ממילא, בלי לשים לב, נרכוש מוצר יקר אך הפעם ללא מזומנים. מה שיקרה - נעמיק את החובות , והכל בשל הקושי להיפרד ממוצר שהתרגלנו אליו. מה האלטרנטיבה? להיפרד מהמוצר עם תום תקופת המבצע!  דא עקא,  דרך זו  קשה ביותר,  ירידה ושנוי ברמת החיים, וצורת החיים , היא פעולה שאינה קלה כלל.
הדרך הקלה ביותר היא, כי בתקופת המבצע, שהיא תקופת ההתקשרות שלנו למוצר היקר, נחליט: כי מוצר שהסתדרנו בלעדיו עד היום, נמשיך להסתדר בלעדיו הלאה, וכך לא נתקשר למוצר שהיום הוא זול ומחר הוא יקר,
לאור ניתוח זה, אנו מבינים היטב מה מטרת המבצעים, ומדוע כדאי ליזם ולמוכר, להפסיד כסף היום, כדי להרוויח מחר. למוכר, ההפסד הוא חד פעמי והרווח הוא ארוך טווח. ללקוח הרווח הוא חד פעמי וההפסד ארך טווח!   למי אנו דואגים יותר? למוכר או לקונה? תלוי- את מי אנו מייצגים!!!
אם כן, כיצד נקבל   החלטה, האם לרכוש או לא , כשנחשפנו למבצע של מוצר יקר במחיר השווה לכל נפש?
1. נבדוק האם במחיר היקר, שלא במבצע, יש לנו אפשרות לרכוש את המוצר. זאת נעשה על ידי בדיקת התקציב שעומד לרשותינו.
2. אם התקציב  מאפשר קניית מוצר יקר במחיר יקר, הרווח כולו שלנו. הרווחנו , בגלל המבצע, את ההפרש, ואנחנו נרכוש את המוצר.
3. במידה שהתקציב שלנו לא מאפשר קניית מוצר יקר במחיר יקר, אך,הוא כן מאפשר קניית מוצר יקר במחיר זול, אז, עלינו לבחון את עצמינו.
4. האם אנו חזקים ומסוגלים להתרגל למוצר , לזמן קצוב ובסיום התקופה להתנתק ממנו? אפשר לנצל  את המבצע ולהנות  מהמוצר כל זמן המבצע.  כשהמבצע יסתיים, לא נשוב לרכוש מוצר זה.  נצטרך לשים לב, מתי מסתיים המבצע. לפעמים אפשר "להירדם"!
5. אם איננו מסוגלים  להתנתק מפריט שהתרגלנו אליו,  נתחזק בתחילת המבצע ולא נשנה הרגלינו ולא נקנה את המוצר " המפורסם בראש חוצות"!!!

שם המפרסם: מיומנות

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: מבצעים,טיפים כלכליים,ייעוץ כלכלי,כלכלת משק בית,קנייה נכונה
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

טניס ספין

 אתר הטניס "טניס ספין" מספק את המידע העדכני והמקיף ביותר בישראל...

הכנסה נוספת מהבית במסחר ושוק ההון

 הכנסה נוספת מהבית במסחר ושוק ההון החיים בימינו לא קלים המיסים...

צוות רז- הדרכה יעוץ ארגוני ואימון עסקי

יעוץ עסקי ואימון עסקי (COACHING) בתחומי - שיווק מכירה ושרות, כספים, תכנון...

פורטל עורך דין lawyer-iarsel

זקוקים עורך דין לענייני צוואה בירושלים? מחפשים עורך דין תאונות דרכים...

NHH Company

 מכירת תוספות שיער ופאות- שיער אדם טבעי ואיכותי 100% שיער רוסי...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com