מדוע חשוב להגיע לאימון זוגי לפני החתונה

בית גישורית עוסק באימון וגישור וכל מה שיש ביניהם. המסע לחיפוש האיזון בחיינו היה רווי ניסיונות ותהיות, שעזרו לנו ביצירת פיתוח השיטה לעבוד בשילוב גישות של הגישור והאימון יחדיו להקניית כלים יישומיים להגשמת מטרות. בתור מאמנות ומגשרות אנו מקוות שתוכלו לשאוב מאיתנו השראה וכוח להתפתח אל עולם של התחלות חדשות והרבה שמחה ויצירתיות.

שם המפרסם: גישורית

למידע מלא על העסק | צור קשר
מתחתנים? חשוב להתחיל ברגל ימין את חיי הנישואים

זוגות רבים מגלים בפגישות האימון לפני החתונה שמעולם לא דיברו על הזוגיות שלהם בעתיד, הם התרכזו בעיקר בהווה. מעולם לא הבנו מה חשוב באמת כדי ליצור מערכת זוגית. לא לימדו אותנו בשום בית ספר, מה שכן למדנו היה למידה דרך חיקוי. חיקינו את ההורים שלנו את הסביבה ובכך חזרנו על טעויות שלנו ושל האחרים.
מעולם לא דיברו איתנו על מה זו זוגיות ואיך היא אמורה להראות? מה המטרות שלנו בתוכה? אנו לא באמת יודעים מה היא זוגיות.
כאן מגיע האימון הזוגי למתחתנים
בתהליך האמוני תבחנו כזוג את המטרות המשותפות, תלמדו להתמודד עם ריבים ואיך להגיב בזמן אימות והעיקר תלמדו אייך להחליט ולא מה להחליט.
החברות, האהבה והצמיחה יחליפו את המקום של השיפוטיות והעימות. חשוב לדעת לייצר זוגיות מודעת כדי להתמודד עם החיים בזוגיות, במימוש העצמי, ובמשברים הנוספים שהחיים מזמנים.

על ידי האימון תחזקו את תחושת העצמי של כל אחד מכם ותלמדו לנהל זוגיות ממקום מקדם ולא ממקום מתגונן. בניית אורך חיים משותף ומבין תאפשר לכם לשמור על איזון היחסים ויצירת שותפות. תלמדו לאפשר לעצמכם להגיע לדברים שחשובים לכם, תלמדו לתקשר ביניכם שתעזור במתן פתרון לבעיות ותאפשר לכם להגיע להסכמה ולקבלת החלטות ללא מריבות והתלהטות.
אי אפשר להצליח בזוגיות המבוססת על תגובת אוטומטיות שלנו למתרחש בחיינו.
חשוב להבין שכזוגיות מודעת אתם עוברים תהליך של מודעות בעצירה של האוטומטים שלכם
אתם בוחרים כיצד להגיב ממקום של ביטחון וחופש שמתנהל כפי שאתם רוצים ולא על מנת לרצות.
עצרו וחשבו האם אתם באמת מוכנים להתחיל את החיים ממקום של חוסר כלים בהתמודדות עם אתגרים דבר שעלול ליצור משקעים שקשה לגשר עליהם בהמשך? אתם יכולים לקחת אחריות על חייכם וליצור את חיי הנישואין כפי שאתם שואפים להם.
יש בידכם את היכולת וגם את האחריות על חייכם ועל מערכת הזוגית בפרט. יש לכם את האפשרות ליצור יחסים המושתתים על אהבה, ביטחון, כבוד הדדי וחברות.
חשוב להבין שזוגיות היא דבר שצריך לעבוד עליו ולטפח אותו, בדיוק כמו שאנחנו משקיעים בכל דבר חשוב, לכן גם כדי לשמור על הזוגיות שלנו צריך להשקיע ולעבוד.
שם המפרסם: גישורית

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: זוגיות,אימון לפני חתונה,אימון אישי וזוגי,אימון לזוגיות,זוגיות מאושרת
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

סמגל אלקטריק

קבוצת סמגל יצרה ויוצרת כל הזמן סטנדרטים חדשים בתחום מוצרי החשמל...

יורם פרקט מכירה והתקנה

יורם פרקט מכירה והתקנה משווקת ומתקינה פרקטים וריצוף עץ מכל הסוגים....

סופר של זהב

 בס"ד חברה ותיקה לשרותי ניקיון ופוליש, יסודי מאסיבי וחד פעמי...

מטיילי יבנה

 חברת הסעות הטובה באזור עם רכבים חדשים ונהגים מקצועיים רכבים עם 14.16.20...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com