"אם היום נפלה עליך צרה, האם תוכל מחר לשמוח בחיים כמו קודם ? זה הכול עניין של החלטה"

הקריאה בקלפי הטארוט, נועדה לתת מענה לבעיות בחיינו האישיים המקצועיים והעסקיים, כגון: עבודה וקריירה * זוגיות ויחסים במשפחה * בחירת מקצוע או תחום לימודים * חוסר נחת נפשית ורוחנית * צורך בכיוון חדש * אי וודאות רגשית ובלבול * אי וודאות כלכלית * תחושה של תקיעות בחיים * רצונות מנוגדים וקונפליקטים * אובדן דרך * חוסר שביעות רצון כללי * צורך בהכוונה ועצה * חיפוש דרך רוחנית * "תועלות נוספות, שנוכל להפיק מקלפי הטארוט" הרגעת מתחים וחרדות * נטרול מחשבות שליליות * כיוונים חדשים להתמודדות * התחלה לצעד קטן שיביא לשינוי גדול * הבנה טובה יותר של עצמנו ושל הגורמים המשפיעים על חיינו * הבנת מסרים מרבדים גבוהים יותר של התודעה *

שם המפרסם: קריאה בקלפי טארוט

למידע מלא על העסק | צור קשר
"אם היום נפלה עליך צרה, האם תוכל מחר לשמוח בחיים כמו קודם ? זה הכול עניין של החלטה"         

קבלת החלטות בחיי היום יום, זו פעולה הכי שכיחה שאתה עושה ולרוב בלי משים ובאופן אוטומטי (כמעט). כשאתה עומד לקבל החלטה חשובה, או החלטה קשה, אתה חש הססנות מסוימת לפני קבלת ההחלטה - כמה פעמים התחבטת עם עצמך בנוגע להחלטה חשובה  שיכולה להיות הרת גורל ושאלת את עצמך: "מה לעשות ולמי לפנות"?

רוב המקורבים לך כמו גם יקיריך, לא רואים אותך מקבל החלטות  אך בדרך כלל הם רואים את תוצאות ההחלטות שלך!
בתהליך קבלת החלטות קטנות או גדולות, נוצר "מעין" סדר בתודעה שלך,  והדבר בא לידי ביטוי בעולמך החיצוני, כך  שחייך מנותבים מעצם קבלת החלטות בכל תחום בחייך:  בעבודה, בזוגיות, באיכות החיים שלך, בבריאות, בבחירת חברים ומה לא. למעשה חייך מושתתים על קבלת החלטות מרגע שנולדת ועמדת על דעתך, ועד לרגע סיום התפקיד שלך על במת החיים.

לכן קבלת החלטות, מלווה אותך בכל מהלך בחייך ואינך יכול להתחמק מזה בין אם אתה רוצה בכך או לאו.
לאדם שיודע לקבל החלטות יש דימוי עצמי גבוה! הערכה עצמית וביטחון עצמי! מכאן  שדרך המחשבות  ששולטות בך באופן מוחלט – תקבל החלטות ועל פי ההחלטות האלו אתה הופך להיות מי שאתה.

לא מעט מכשולים נערמים בדרכך כשאתה עומד בפני קבלת החלטה, ולרוב המכשולים האלו הן הנסיבות  שמסיטות  אותך מקבלת החלטה נכונה. כך שפעמים רבות אינך מקבל את ההחלטה הנכונה, ונתיב חייך מושפע במישרין או בעקיפין מההחלטה שלך. כל כך הרבה תוכניות, יעדים וחלומות מתנפצים מול עיניך עקב הנסיבות שנדמה לך שאי אפשר לשלוט בהן ולשנות אותן ?!

נדמה לי שנפוליון הוא שאמר: "אני יוצר את הנסיבות בחיי". 

פעמים רבות אתה מחליט החלטות "למפרע" לדוגמא: אם יגישו לאדם צמחוני מנה בשרית, הוא יסרב באדיבות כי קיבל החלטה למפרע להיות צמחוני. דוגמא נוספת: אם יציעו לאדם לעבוד שעות נוספות תמורת תוספת שכר מפתה, מן הסתם הוא יסרב היות והחליט למפרע לעבוד רק עד השעה 17.00.

כשאתה עומד בפני קבלת החלטה חשובה, ולפעמים גורלית אתה מקבל אותה עם מה שיש לך, כלומר, עם המשאבים הפיזיים והרוחניים שיש לך   (ולרוב אתה מנצל רק חלק קטן מהמשאבים האלו ).

תהליך קבלת החלטות הוא דבר מורכב, ופעמים רבות דורש מיומנות והכשרה, אבל רובנו מקבלים החלטות שבבסיסם עומדת השאלה: "האם החלטה זו טובה לי או לא".

לפעמים תתייעץ עם חברים ומשפחה, לפעמים תפנה למומחים למיניהם, ולפעמים תחליט לא להחליט, בעיקר אם ההחלטה היא קשה וכרוכה  בצער וכאב.

מעטים הם האנשים שפונים לישות הפנימית שלהם, לתוך עצמם פנימה  ושם מקבלים את התשובות האמיתיות. היות ורובנו מקבלים החלטות  שצריכות להיות מתואמות עם תגובות החברה / סביבה בבחינת "איך אצטייר בעיני החברה"?

אחד הכלים רבי העוצמה, שקיימים הם "קלפי הטארוט" שלמעשה משקפים את האדם. לצערי, רבים פוגשים את הצד הנבואי הפטאליסטי  שלהם – אבל ברצוני להציג אותם בפניך באור שונה ומרתק ולתקן את הרושם המוטעה ובהבנה אמיתית שלהם.

קלפי הטארוט הם מורי דרך בחיים, ובהם ניתן למצוא חוכמה וידע העוזרים לך להבין את עצמך, ולשפר את תהליך קבלת ההחלטות בחייך – הקלפים עוסקים פחות בעתיד, במה שיהיה ויותר בעכשוו, במה עלי לעשות היום,  וכיצד עלי להתנהל כדי לקבל את ההחלטה הנכונה, ובכך להגשים את המטרות שלי והתוכניות שלי , במקום לתת פעמים רבות לאחרים לקבוע את גורלך.

החיים הם אוסף של שיעורים – ובכל שלב של ההתפתחות שלך תפגוש "שיעורים" שאתה צריך ללמוד.
אמנות הקריאה בקלפים איננה הצגת תשובות של "כן" או "לא" - והיא איננה ניבוי העתיד שהנו ממילא תוצאה של מה שאתה תחליט ותעשה בהווה.

"דרך הקריאה תוכל להבין ללמוד ולהכיר, את החיים ואת הדרך בה אתה מממש את השאיפות והרצונות שלך, וכך תוכל לקבל את ההחלטות הנכונות והמתאימות ביותר לנושא  השאלה שהעלית, או הבעיה שמטרידה אותך"!

הקריאה בקלפים היא מעין "הצצה" אל הישות הפנימית שלך, ואל עולמך הפנימי המשלב את כל ההוויות הקיימות בך, ודרכה אתה זוכה להכיר את עצמך – את הפוטנציאל הטמון בך, ואת התהליכים הקשורים להחלטות נכונות בחייך, וכך להביא לידי מימוש את השאיפות הכי גדולות  שלך, ואת החלומות הכי כמוסים שלך!
   


"דרך הטארוט" בוכבינדר צבי (צי'בי) קורא ומייעץ בעזרת קלפי טארוט -אישי עסקי וטיפולי – סדנאות - הרצאות -  חניכה אישית - הנחייה טיפולית.
נייד:  050-2030205   אימייל: barzvi12@walla.com

שם המפרסם: קריאה בקלפי טארוט

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: התפתחות אישית,דרך הטארוט,קלפים,מיסטיקה,רוחניות
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

גור שקיות נייר

גור שקיות נייר - תמתגו את העסק כמו שצריך ותוכלו להגיע לתוצאות מפתיעות...

גינדי

 חברת גינדי אחראית על פרוייקט גינדי תל אביב במרכז העיר, במקום בו נערך...

ארבע עונות לגינה

 החברה מנוהלת ע"י ישי שרם - גנן ומתכנן גינות מקצועי בעל נסיון...

אס אף אלקטרוניקס

אס אף אלקטרוניקס תיקוני  אלקטרוניקה ומחשבים עד רמת הרכיב תיקוני...

עוגל'ה

עוגות, עוגיות וקאפקייקס מעוצבים לכל ארוע  סדנאות מתוקות בבצק סוכר...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com