מי צריך בכלל יועץ ארגוני

טוהר מולטימדיה, מספקת שירותי הכוונה ויעוץ לעסקים. בנוסף אנו מספקים שירותים בתחום הפרסום הדפוס גרפיקה וסרטי תדמית בניית אתרים ייעוץ בקידום אתרים ועוד. מטרת החברה לסייע לעסקים בכל קנה מידה לקדם את עצמם בכל האמצעים. אנו מכוונים את בעל העסק לפעול נכון בפרסום יעיל ובארגון נכון של העסק. אנו נקדם את העסק שלך בתחומים כגון ארגון לוגיסטיקה וניהול עובדים ונסייע לך בשיווק העסק ומיתוג, אנו נסייע לך במידת הצורך במחשוב נכון של העסק. באתר שלנו תוכל למצוא מידע וכלים רבים שיעזרוו לך לקדם את העסק שלך.

שם המפרסם: טוהר מולטימדיה

למידע מלא על העסק | צור קשר
יזמים רבים מתמודדים עם קשיים רבים ולרוב מעדיפים לפתור אותן לבד.
כאשר מציעים להם ידידים או בני משפחה לקחת יועץ עסקי לעסק, הם מיד נעמדים על שתי רגליים אחוריות ושורקים בבוז... "יועץ עסקי לעסק ??? מי צריך יועץ?!?! עד עכשיו הצלחתי פרפקט בלי. עד עכשיו לא התייעצתי עם אף אחד ותראו לאן הגעתי... אני סומך על עצמי ועל תחושת הבטן שלי ואף אחד לא יתן לי עצות יותר טוב ממה שאני מייעץ לעצמי". " למה שאני גם אוציא כסף על יעוץ על מה שאני כבר יודע לעשות בעצמי. הוא לא מכיר את העסק כמוני, הוא לא מבין את העולם הזה כמוני, את הלקוחות כמוני ובכלל... מה הוא יודע...", "עד היום תחושות הבטן שלי דחפו אותי לאן שהגעתי, האינטואיציה שלי לקחה אותי כל כך גבוהה והכל הלך מעולה... אז יש לי קצת קשיים, אני אפעיל קצת את תחושות הבטן שלי ואפתור אותן מייד"...
זכור!!! החלטות מהירות המגיעות מהבטן סופן שיגרמו לנזקים גדולים... אפילו לסגירת העסק.
כן... כשפתחת את העסק עבדת רק מהבטן... עובדה!!! זה עבד!!! אך מה שעבד בהתחלה כשאתה לבד ללא עובדים, כשההוצאות שלך לא גדולות לא יעבוד תמיד. חוסר הצלחה עכשיו משמעותו ההשלכות על עובדים שעובדים תחתיך ואף על עסקים רבים שסיפקו לך סחורה או נתנו לך שירות והכי חשוב חוסר הצלחה עכשיו ישליך על העסק שלך שכבר התקדם והפך להיות משהו אחר, עסק שנתת לו שנים של השקעה ובשנייה אחת הכול יכול לרדת לטמיון.
בדוק כמה עוזרים מייעצים יש לבעלי עסקים שבמשך שנים בנו יזמויות לתפארת. בדוק האם הם ממשיכים לעבוד מהבטן או שכבר החליפו את הבטן עם סטטיסטיקות, יועצים ומנכ"לים מקצועיים. במהרה תגלה שדווקא אלה אשר למדו מהניסיון, דווקא הם מקיפים את עצמם בדעות ומסקנות של אחרים, גם אם משמעות הדבר, החלטות שיהיו מנוגדות לתחושות הבטן שלהם. בסופו של דבר, גם אם אותם אנשים יחליטו מהבטן, תמיד יוכלו להעמיד מול החלטתם את הכוונות הסובבים אותם ויהיו מוכנים לתוצאות אם החלטתם תיכשל. בנוסף תהיה להם היכולת להבין משמעות של כישלון כזה, וכאמור היכולת להתמודד עם הכישלון, כי היועצים חזו להם מראש את ההשלכות של כישלון שכזה. כך יותר קל לחזור אחורה ולפחות לתקן נזקים שיגרמו, לאחר החלטה שבאה מ"הבטן". אולם מי שפועל לבד, כי הוא "הכי יודע" או כי "אף אחד לא יודע כמוהו" בסופו של דבר ימעד גם אם לא מיד ויצטרך להתמודד לבדו עם הנפילה ולעיתים כתוצאה מכך, יצטרך לוותר על היזמות שלו. את כל זה יכול היה למנוע לו רק לקח יועץ, לו רק שמע דעות אחרות או מסקנות אחרות, שהיו מונעות את עוגמת הנפש.
אל תחכה לנפילה או לבעיות שיטרידו את שנתך בלילה. קח לך יועץ עסקי לעסק...אפילו שעה אחת בשבוע. דבר עם היועץ, ספר לו על החלטות שעשית ועל כאלה שאתה מרגיש שכדאי לעשות. ספר לו על השאיפות שלך, איך הייתה רוצה שיראה העסק שלך בעוד כמה שנים. שמע את דעתו, אולי תמצא שאתה קרוב לכך יותר ממה שחשבת.
תן לבטן שלך עזרה, ותגלה שהיא כואבת לך הרבה פחות כשתחליט החלטות בעתיד.

שם המפרסם: טוהר מולטימדיה

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: יועץ ארגוני,יועץ עסקי,יועץ שיווקי,יועץ קידום אתרים,יועץ
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

LOGO BANK

 אתר LOGO BANK, אתר הלוגואים הישראלי אשר מאחוריו עומד סטודיו לעיצוב...

ויקטוריה פיינרמן קריינות מקצועית באנגלית

ויקטוריה פיינרמן היא קריינית מקצועית באנגלית אמריקאית שפת אם, עם אולפן...

SHADOW הצללות

פרגולות בירושלים דקים בירושלים גגות רעפים בירושלים גדרות בירושלים בתי...

קבוצת התיאטרון הירושלמי

 קבוצת התיאטרון הירושלמי הוקמה ב1985 והינה קבוצת התיאטרון הותיקה...

גזוז-מכונות אוטומטיות

 מיקום, הצבה, השכרה ותפעול של מכונות אוטומטיות מכל הסוגים. מכונות...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com