כיבוי אש...גילוי עשן.....האם זה בידיים שלנו?

הנדסאי חשמל מומחה בהתקנת מערכות חשמל, גילוי כיבוי אש, ומערכות תקשורת מספק ציוד כבוי אש. פרופיל חברה: חברה א. גילוי אש הוקמה בשנת 2010. חברתנו מבצעת עבודות חשמל ותקשורת, עם דגש למערכות בטיחות ונוחות ללקוחותינו. אנו שמים דגש על איכות הציוד ורמה גבוהה של השירות. התאמת הציוד לפי צורכי הלקוח ולפי תקציבו. ההתמחות העיקרית של חברתנו בביצוע התקנות מערכות גילוי עשן. בנוסף חברתנו מספקת ציוד כיבוי .מנהלת פרויקטים להתקנות מערכות כיבוי אוטמטי. מערכות גילוי עשן התקנה מערכות גילוי עשן על פי תקן 1120 חלק 3. התקן זה מבוסס על קוד אמריקאי NFPA 72. חברתנו מתקינה מערכות גילוי עשן מכל הסוגים והמינים. מערכת גילוי עשן זוהי מערכת אלקטרונית שמגלה עשן ומעבירה פקודות למערכות נוספות בבניין, כמו: כיבוי אוטומטי בלוחות חשמל, מערכות מתזים יבשות, מעליות, חלונות שחרור עשן, ניתוק לוחות חשמל, הפעלת מפוחים, שחרור דלתות אש ופיקוד למערכות חשמל נוספות. לחברתנו יש פתרון מכל יצרני המערכות גילוי עשן, מציעים קשת רחבה של פתרונות מתוך כלל החברות המובילות לייצור וייבוא מערכות גילוי עשן . חברתנו עובדת עם כל סוגי גלאים: גלאי עשן/ חום -המיועד להתקנה בגובה עד 8 מטר בחדרים רגילים, גלאי עשן מוגן התפוצצות -המיועד לחדרים שיש בהם אוירה נפוצה. גלאי קרן -המותקן על הקיר ומחסה עד 150 מטר אורך ו 7.5 מטר לכל צעד (בחללים מעל 500 מטר מרובה תותקן גלאי קרן נוסף באזור אחר). גלאי להבה -המיועד למקומות מיוחדים- מנחת מסוקים, מחסנים כימיקלים.

שם המפרסם: א.גילוי אש בע"מ

למידע מלא על העסק | צור קשר
בס"ד
מה זה מערכת גילוי עשן ?       
האם גם אני צריך להתקין מערכת כזו בעסק שלי?
מערכת גילוי עשן בדרך כלל, לא מתקינים מרצון  אלא- מתוך דרישה של גורמים אחראים המספקים לנו שירות, כמו: חברת ביטוח, איגוד ערים ,כיבוי אש, מהנדסי בטיחות, מנהלי אחזקה של המתקנים.
בדרך כלל, כל בעל עסק לא ממהר להתקין מערכת זו, בגלל העלות הגבוהה הכרוכה בכך.
בכל זאת ,למה חייבים להתקין את המערכת?
מערכת גילוי עשן מצילה חיים, המערכת משוכללת ביותר, עד כדי כך שהיא יכולה: לנתק חשמל בלוח המזין, לסגור ברז גז חשמלי, להפעיל מפוחים-לשחרור עשן, לפתוח חלונות, להפעיל צופרי פינוי, להזעיק כיבוי אש ואפילו להתקשר לבעל המקום.
בנוסף, מערכת גילוי עשן יכולה להפעיל מערכות כיבוי, למלא מים במתזים (ספרינקלרים) ולקבל אינדיקציה על הפעלתם.
המערכת דייקנית במיוחד והתראתה ניתנת על המיקום המדויק ביותר של מקור העשן.
למערכת גילוי עשן קיימת תשתית ברמה גבוהה מאוד שבעזרתה היא שורדת בטמפרטורות גבוהות!
זה לא כבל שזורקים על תקרה אקוסטית במסדרון-זה צינור אדום או מררון, שלוט, קופסאות מעבר, הלחמות בכל חיבורים, כבל בקוטר 0.8 ממ"ר מינימום. כל הציוד עבר בדיקות יסודיות ומקיפות של מכון התקנים וגם לאחר כל התקנה חדשה צריכים להזמין בדיקה מעבדה מוסמכת על-ידי משרד מסחר ותעשיה(מכון ההתקנים, סיסטם, איזוטוף, מבדקה לבניין ).
מה נותנת הבדיקה? - לכל מעבדה יש ביטוח מקצועי על סכום 5,000,000 דולר! שאין לאף מתקין.
אלו מערכות קיימות? - מערכות אזוריות, מערכות אנלוגיות, ומערכות בלעדיות של חברות גדולות כמו: אפקון, סוילקו, אורד,פלג מערכות, ארדן,יעד בטיחות, סקיי ליין, ברק אש ועוד כמה חברות שכדאי להיזהר מ "החתונה" איתם. כי רק הם יכולים לאשר תחזוקה למערכות שלהם, ורק להם יש חלקים למערכות האלו. בכל זאת, איש רכש אמין מבצע איתם הסכם לאורך 10 שנים. וגם חושב על החלפה מערכת בעוד 10 שנים שלא תעלה לא כלל, למעט תחזוקה שנתית.
אף במידה ומערכת עד 30 גלאי עשן, אז- מומלץ להתקין מערכות אזוריות הזולות יותר בתחזוקה.
למערכות מעל 30 גלאי מומלץ להתקין מערכת אנלוגית.
לבעלי רכוש על גבי דיסק קשיח- מומלץ להתקין מערכות כיבוי אוטומטיות בגז שעלויותיהן מעל  17,000₪, ובנוסף  צריך להעריך עלות המידע הקיים ועד כמה כדאי להשקיע בשביל לתחזק אותה.
במסעדות ומטבחים מוסדיים- אל תשכחו!  להתקין מערכת כיבוי מנדפים במטבח ולנתק אנרגיה באמצעות סגירת ברז גז חשמלי, גלאי גז, ולנתק חשמל,זכרו: עדיף למנוע את השרפה מלטפל ולהצטער עליה מאוחר יותר.
         בכל מקרה, נשמח לתת לכם שירות בצורה הטובה והמתאימה ביותר- לעסק שלכם!
                                       מנכ"ל א. גילוי אש
                                        לאוניד וייסבורד
http://fier.co.ilmail: 1800330077@walla.com                                                                    

שם המפרסם: א.גילוי אש בע"מ

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: מערכות גילוי עשן,כיבוי מנדפים,ציוד כיבוי אש,מערכות כיבוי אש,מערכות גילוי אש
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

גן ורדים

גן ורדים, מקום מושלם לאירועים עסקיים, אירועים פרטיים, וכל חגיגה...

שיר מטפלת הוליסטית

שיר מטפלת הוליסטית בתחום הרפואה האלטרנטיבית שנים רבות מתמחה בעיסוי...

אי.בי.סי. חיבורים עסקיים

אי.בי.סי. חיבורים עסקיים מתמחה ביעוץ וליווי עסקי לעסקים קטנים...

חלקי חילוף - א.כהן

א.כהן חלקי חילוף מתמחה בתחום הרכב הפרטי והמסחרי. שלל חלקים שניתן לקנות...

ביוטי סטור ישראל - מוצרי שיער

 ביוטי סטור ישראל - מוצרי שיער מציעה לקהל לקוחותיה ליהנות ממגוון רחב...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com