עיצוב פנים ושיפוץ הבית

``ליעד רוזנברג סטודיו לעיצוב פנים`` מתמחה בתכנון החלל הפנימי מתחילת הבניה ועד פרטי הגמר הסופיים. אני שמה דגש על עיצוב פונקציונאלי ואסתטי המותאם לכל לקוח עפ``י צרכיו, תקציבו וטעמו האישי. אני מזמינה אתכם להתחיל איתי חוויה של בניה. www.liadrozenberg.co.il

שם המפרסם: ליעד רוזנברג- סטודיו לעיצוב פנים

למידע מלא על העסק | צור קשר
שיפוץ הבית ועיצוב פנים
החלטתם שהבית זקוק לשינוי ורענון, וכעת אתם עומדים בפני הדילמה איזה שיפוץ לעשות? האם לשבור קירות? ואיך בכלל נגשים לזה? לא מעט אנשים דוחים את השיפוץ מעצם המחשבה על אנשי המקצוע השונים שנכנסים לבית והבלגאן שנובע מזה, התיאום בן כולם והספק הגדול לגבי התוצאות.
אז הורידו את הספק מליבכם, את תהליך השיפוץ ניתן לעשות אחרת בתהליך מובנה ומאורגן ולהגיע לתוצרים נפלאים.
איך מתחילים?
תחילה נגדיר את היקף השיפוץ.
1. שיפוץ כללי ומקיף- מתייחס לכל חללי הבית, תכנון מחודש של החללים, שינוי פתחים (-חלונות, דלתות), שינוי מערכת האינסטלציה והחשמל, ובמידת הצורך טיפול בחזית הבית.
2. שיפוץ חלקי- שיפוץ אזור מסויים בבית. שיפוץ מסוג זה מאפשר המשך מגורים בבית.
3. הום סטיילינג- הלבשת הבית. שיפוץ שאיננו כרוך בשבירת קירות. השדרוג נעשה באמצעות הלבשת הקירות, תאורה, רהיטים, טקסטיל ואביזרים משלימים.

השלב הראשון מבחינתכם הינו להגדיר את מטרות השיפוץ, הקיפו והתקציב המיועד לכך.
לאחר מכן נעבור לביצוע.........

שלבי הביצוע:

1. מפגש עם מעצבת פנים- תהליך העבודה מתחיל במפגש בבית הלקוח בפגישה זו מבררים מהם הצרכים, השינויים הנדרשים, סדרי העדיפויות לאזורים השונים, סגנון ואווירה, התקציב הקיים, ובהתאמה נבנית תוכנית השיפוץ.
2. תכנון
בשלב זה אני מזינה את נתוני הבית במחשב ומתחילה לעבוד על מספר אופציות לתכנון החלל, כשלנגד עיניי עומדת הפרוגראמה של הלקוח מול הצורך בלמקסם את הפוטנציאל של החלל. תמיד אתן מספר אופציות (-סקיצות) לתכנון החלל עד שתבחר הסקיצה הסופית.
3. הדמיה
לפני הכנת תוכנית העבודה אני מכינה שרטוטי תלת מימד (-מודל ממוחשב) להמחשה. מטרתם לתת ללקוח תמונה מלאה של התוכנית ולמנוע אי הבנה במקרה של קושי בקריאת תוכניות דו מימד, בדרך זו הלקוח מבין איך יראה החלל עם תום תהליך העיצוב. לאחר אישור ההדמיה אני עוברת לשלב תוכנית העבודה.

4. תוכנית העבודה
בשלב זה אני מתרגמת את תוכנית הביצוע לתוכניות עבודה מפורטות לאנשי המקצוע. התוכניות רבות ומגוונות וכוללות פרטי נגרות, נישות גבס, הנמכות תקרה, ריצוף, צבע, נקודות חשמל, פריסות לקירות חדרי הרחצה וכו'. כל אחת מהתוכניות הללו עוברות את אישור הלקוח על מנת לוודא שאנו נצמדים לפרוגראמה ולחזון. תוכניות העבודה שיוצאות מהסטודיו הן ברמה מקצועית גבוהה והן כלי עבודה חיוני לאנשי המקצוע.5. בחירת חומרי הגמר
שלב זה מתרחש במקביל לשלב הכנת תוכניות העבודה. בהתאם לקונספט העיצובי שנבחר אני מציעה ללקוח מגוון חומרים , חלקן בבית הלקוח ע"י דוגמאות שאני מביאה איתי- פורמייקות, מניפות צבעים, שיש וכו', או בימי סיור מוגדרים בהם אני מייעצת ללקוח בבחירת רהיטים, טקסטיל, גופי תאורה, חיפויי קיר, ריצוף, כלים סניטריים וכו'.
6. פיקוח

פיקוח עבור ביצוע תוכניות העבודה. בשלב זה אני נפגשת עם אנשי המקצוע בשטח, מתדרכת אותם ומתאמת איתם ציפיות. מבצעת ביקורים באתר ונמצאת עם אנשי במקצוע בקשר רציף, אם עולות בעיות או דילמות בשטח אני זמינה עבורם ועבור הלקוחות.
7. סיום הפרויקט
הסיפוק הגדול ביותר עבורי הוא לראות לקוח מרוצה מהתהליך ומהתוצרים הסופיים.
לסיכום מילת המפתח בשיפוץ הוא תכנון טוב. אם עוברים על כל האלמנטים ומתכננים לפרטים, ממזערים את גורם ההפתעה ואת הדברים הבלתי צפויים שבשיפוץ.
ליעד רוזנברג
www.liadrozenberg.co.il

שם המפרסם: ליעד רוזנברג- סטודיו לעיצוב פנים

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: עיצוב פנים,מעצב פנים,עיצוב בתים,עיצוב דירה,עיצוב ושיפוץ
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

Groovy Studio

groovy studio , אולפן הקלטות חדש . הסטודיו משמש לשתי מטרות עיקריות , לימוד...

הוברמן מקלחונים

יצור ושיווק מקלחונים לפי דרישת...

המכללה המשותפת קמפוס מפרץ

המכללה המשותפת - מכללה ללימודי תעודה בית הספר ללימודי ניהול...

בוסתן שושן

בוסתן תיירותי חינוכי- המתמחה בפירות תיאור אצלנו בבוסתן תוכלו לסייר...

דרושים - CVPOOL

 CVPOOL היא אחת החברות המובילות בתחום כוח האדם. החברה מתפעלת לוח דרושים...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com