האטרקציות שמשגעות את המדינה

שם המפרסם:

בתחום האירועים וההפעלות יש חידושים רבים. זהו תחום דינמי שמשתנה בלי הרף. קהל היעד של התחום, הילדים בעיקר, מחפשים כל הזמן את האטרקציה הבאה שתדהים את כולם ואת החידושים הכי חמים שישאירו את חותמם על באי האירוע.
אנו במג'יקלנד גאים ונרגשים להציג שלוש אטרקציות ייחודיות ובלעדיות, שכמוהן לא ראיתם עד כה. מג'יקלנד רואה את עצמה כחברה המובילה בתחומה, חברה חדשנית שחותרת כל הזמן להשגת אטרקציות ייחודיות, חדשות ומקוריות.
אטרקציות לחתונה – וידאו פליפ!!! זוכרים איך פעם היו יוצרים אנימציה מתנועה מהירה של המון תמונות אחת אחרי השניה? זוכרים את הספרונים הקטנים האלו שברגע שהיינו מדפדפים בהם במהירות הייתה נוצרת תנועה של הדמויות בספרון? כעת אנו מציעים אטרקציה מקורית שמדמה את כל זה. צרו לכם ועבור האנשים היקרים לכם זיכרון מדליק. ספרון אנימציה קלאסית. וידאו פליפ. בתחילה אנו מצלמים אתכם בוידאו. סרטון הוידאו נערך וכל שניה שבו הופכת לפריים ולתמונה מודפסת. התמונות הקטנות שמודפסות, מסודרות לפי סדר כרונולוגי והופכות לספרון קטן בו תוכלו לדפדף במהירות ולראות את האנימציה והתנועה הנוצרות. הוידאו פליפ יישאר כזיכרון משעשע ומהנה לתמיד.
משיכת חבל אלקטרונית – זוהי אטרקציה בלעדית וייחודית שפותחה בעבור מג'יקלנד. כולנו אוהבים לשחק כקבוצה אחת כנגד קבוצה שניה. יש משהו מאוד מאתגר ומאחד ב"ביחד" הזה. כעת אנו יכולים לחזור לאחד המשחקים הכי נוסטלגיים וכיפיים מילדותינו וגם ילדינו יכולים לחוות את המשחק בצורה שונה, מקורית וחדשנית: משיכת חבל. האטרקציה הייחודית שפותחה עבורנו מציבה בעבור כל ילד עמדה באמצעותה הוא משחק. המטרה של כל אחד היא להכניס את הדסקית לחור הנמצא בקצה העמדה. בינתיים מוקרן על מסך גדול משחק משיכת החבל. כל פעם שאחד המשתתפים מצליח להכניס את הדסקית בעמדה, החבל המוקרן "נמשך" לצדה של הקבוצה אליה הוא משתייך. במאמץ קבוצתי יכולים הילדים לנצח את הקבוצה המתחרה. זהו משחק מהנה של "ראש בראש" המשלב בין איכות וקדמה טכנולוגית לבין פעילות משחק אתגרית, פיזית וכיפית.
היפודרום – ההיפודרום דומה בעיקרו למשיכת החבל האלקטרונית. כללי המשחק הם זהים. ההבדל הוא שכאן מוקרן על המסך מרוץ סוסים. לכל עמדה סוס משלה וכך כאשר מצליחים להכניס את הדסקית לעמדה, מגביר הסוס המוקרן שמקושר לאותה עמדה את מהירותו וכך יכולים אתם לנצח במירוץ.
האטרקציות החדשות הללו מבטיחות לכם אירוע מקורי וחדשני, חוויה שתזכרו לעתיד. חוויה שגם נהניתם ממנה. אלו אטרקציות ייחודיות רק לנו, כחברה שחרטה על דגלה להוביל את מהפכת האטרקציות לאירועים, חברה שייחודה הוא במקוריות שלה ובחדשנות וברצון להמשיך ולהמציא בעבור לקוחותיה עוד ועוד אטרקציות מקוריות ומהנות.

שם המפרסם:

מילות מפתח: אטרקציות,אטרקציות לאירועים,ימי הולדת,מתנפחים,מתנפחים לילדים
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

גרין בייק

 אצלנו ב"גרין בייק" חושבים ירוק ולכן אנו מחדשים אופניים ישנות...

ד"ר יורם בן שבת - רופא שיניים מומלץ בפרדס חנה

צוות מנצח, מקצועי, יסודי ואמין לטיפולי שיניים מכל הסוגים. מרפאת השיניים...

רעם תקשורת ובטחון

החברה עוסקת בהתקנה, תחזוקה ואספקה של מערכות מיגון, אזעקות, טלוויזיות...

אופיר עבודות חשמל

אחזקת מיבנים,כל עבודות החשמל,התקנה ותיקון של שערים חשמליים ,תשתיות...

פרחי שבע האחיות

 חנות פרחי שבע האחיות חנות פרחים במבשרת ציון חנות פרחים ועציצים...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com