אריאל: הקרב על החינוך

שם המפרסם: אשקובית חדשות לב השומרון

למידע מלא על העסק | צור קשר
 ישיבה של ועדת החינוך באריאל הסתיימה אתמול בפיזור הוועדה על ידי ראש העיר מר רון נחמן כאשר הסיבה לכך הייתה ויכוח לוהט בין ראש העיר למר אלי שבירו יו"ר סיעת אריאלי וממלא מקומו של נחמן בתואר בלבד. נחמן זימן את ועדת החינוך לפגישה והתכוון לנהלה כאשר נכנס מר שבירו לחדר הוועידה ודרש לנהל את הוועידה כשהסיבה לכך לפי דבריו לפרוטוקול היא שהוא יו"ר ועדת החינוך.
נחמן סרב להניח לשבירו לפתוח את הוועידה ובין השנים התנהל ויכוח חריף. כאשר נחמן מצידו טוען כי לשבירו אין סמכויות וכי הוא מנהל את ישיבת הוועדה לבין שבירו שטען מנגד כי נבחר לתפקיד על ידי מועצת העיר ולא על ידי נחמן ולכן, עד להחלטה שונה של מועצת העיר הוא אוחז בתפקיד יו"ר ועדת החינוך באריאל.בשעות הצהריים (שני) הגיע לידינו מכתב מאת שבירו הממוען לנחמן וכך נאמר במכתב "בתאריך 22 אפריל 2012 התכנסה ועדת חינוך. ראש העירייה מר רון נחמן לא אפשר לי כיו״ר ועדת חינוך לנהל את הישיבה. לצערי הרב מר רון נחמן התנהג והתבטא בצורה בוטה המזכירה שוק ולא ישיבת ועדת חינוך.ראש העירייה לא מקבל באופן שיטתי את החוק, מתנהג כ״שריף״, לא מפנים שאת חברי הועדות ויושבי הראש ממנים חברי מועצת העיר באופן דמוקרטי. התנהגותו של מר רון נחמן מזכירה דיקטטורים במשטרים אפלים. ראש העירייה, מר רון נחמן, הורה לעובדי הרשות לעזוב את חדר הישיבות ובכך הסתיימה הישיבה. הודעתי לחברי הועדה שכאחד ששומר ומכבד את החוק והסדר אקבל באהבה כל החלטה של מועצת העיר בענייני. עד אז אמשיך לכהן בתפקיד יו״ר ועדת חינוך למרות שאנני זוכה לשיתוף פעולה מצד הרשות

" לנוכח קבלת המכתב ביקשנו מעירית אריאל את תגובתו של ראש העיר . לקראת שעות אחר הצהרים (שני) קיבלנו את תגובתו של נחמן "לשכת ראש העיר מוסרת כי בתאריך ה 5/1/2012 התפטר מ"מ ראש העיר, מר אלי שבירו מתפקידו לאחר שבאופן מפתיע הצביע נגד תקציב העירייה לשנת 2012 ,זאת על אף שהיה שותף מלא להכנתה. בשל התפטרות זו, שלל מעצמו שבירו את כל סמכויותיו כמ"מ ראש העיר, לרבות תפקידו כיו"ר ועדת החינוך העירונית, תפקיד בו מונה בעקבות ההסכם הקואליציוני בין סיעת "לב" לסיעת " אריאלי " . על מנת לאפשר את ניהולה התקין של העיר הפעיל ראש העיר את סמכותו וכינס ישיבה אשר נקבעה לתאריך ה 22/4/2012 . חבר מועצת העיר מר שבירו בחר להגיע לישיבה ולהפריע למהלכה התקין של הישיבה ולמרבה הצער , ראש העיר נאלץ לפזר את הישיבה . ראש העיר התנצל בפני חברי הוועדה על התנהגותו של מר שבירו .

שם המפרסם: אשקובית חדשות לב השומרון

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: אריאל,חדשות,חינוך באריאל,רון נחמן,אשקובית
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

ממנים

אנו מכינים ממנים לסטודנטים - ממנים מקוריים. שירות נעים תוך עמידה...

קוסמטיקה טבעית נילס יארד

"נילס יארד רמדיס" היא חברת קוסמטיקה טבעית ואורגנית מובילה בעולם....

ביג גרף

ביג גרף בע"מ היא חברה משפחתית, אשר במשך קרוב לשני עשורים מתמחה במתן...

לה כותרות

  גם אתה זקוק לאתר מוכר ונמאס לך מהמחירים הגבוהים בשוק ?! המסע שלך...

פרחים בשדרה

היכרות ארוכת שנים עם מגדלי הפרחים בצפון הטובים ביותר; בית קירור צמוד...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com