ספרי הילדים שלי

שם המפרסם: ספרי הילדים שלי

למידע מלא על העסק | צור קשר
 "הגן המיוחד שלי" כתב וצייר אורי שרון
הספר מספר על סדר יומם החוויתי של הילדים בגן, ונכתב מדוגמאות שלקחתי מהבן שלי.
הסיבה העיקרית שכתבתי את הספר הוא החשיפה של הילדים המתוקים שלנו לשאר הילדים. הילדים בחינוך המיוחד לא משתלבים עם שאר הילדים בשכונה לרוב בגלל המגבלות שלהם בדרך כלל אין שום רצון רע אצל ילד לא לשחק עם ילד מיוחד, ילדים רוצים פשוט לשחק
הספר יכול לתת דוגמה שאפשר לקרב את השילוב והדוגמה נובעת מזה שלקחתי את הבת שלי בת שלוש לגן של אחיה למסיבת חנוכה ושהיא ראתה את השמחה ואת הפעילות של אחיה בגן ואיך שהיא השתלבה איתם פשוט נפתח לה דרך להמשיך ולשחק איתו גם בבית ולעזור לו כמה שהיא יכולה ואת זה לא ראינו בעבר מדי פעם אנחנו לוקחים אותה לגן והקשר מתחזק. ורואים תוצאות בהתפתחות של הילד.
ספר זה נכתב ממעמקי הלב עם הרבה חום והרבה אהבה. הוא פותח צוהר לעולמם המופלא והמיוחד של ילדים מתוקים שלא לכל אחד יש את ההזדמנות להכיר. השמחה, החום ואהבה שאנחנו מעניקים לילדים יוצרים אצלם אושר ומוטיבציה וגורמים להם להתפתח. הקראת הספר והעיון בתמונותיו יכולות לסייע לילדים המיוחדים להתמודד עם המוגבלות בחיוך ספר שיוכלו להזדהות עמו לשאוב כח ועידוד וקדימה לצעד הבא בחיוך

"הציפור של אודל" כתב וצייר אורי שרון
זהו סיפורה של אודל הקטנה שיום אחד, כשנשארה לבדה בבית החליטה לצאת לבד לגינה, שם פגשה בציפור מיוחדת במינה. לאחר שהאכילה את הציפור החלה אודל ללכת אחריה ובלי לשים לב, אבדה את הדרך בחזרה הביתה. רוצים לדעת מה קרה ? על כל זאת ועוד אתם מוזמנים לכנס לעולמה של אודל.
ספר מהנה לילדים המקנה מסרים חינוכיים וערכיים – להתייחס יפה לבעלי חיים, כיבוד מבוגרים, ועוסק "בבל תשחית". המתאים לילדי הגן וראשית קריאה, מומלץ לילדים המתקשים בקשב וריכוז מותאם במיוחד לילדי הגן וראשית קריאה ולהורים זהו זמן איכות לבילוי עם ילדיהם. הספרים של אורי שרון לא עוד ספרים שנשכחו על המדף עם הזמן. אלא אלו ספרים שכול לילה הילדים מחכים שיקריאו להם. ספרים שנכתבו מתוך לב של אבא שניכנס לתוך עולמם של הילדים הקטנים ומבין מה הם אוהבים. הספר מגביר המודעות ופותח דלת לעולמם של הילדים המתוקים שלנו גם בפני מי שאינם קשורים ישירות או בעקיפין אליהם. אבא לילד בחינוך המיוחד שיודע מה לתת לילדים בשביל לא לאבד קשב וריכוז.

שם המפרסם: ספרי הילדים שלי

למידע מלא על העסק | צור קשר
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

גבי מנעולן פורץ מנעולים

שירותי פריצת מנעולים לבית לרכב ולמשרד, פריצת כספות, החלפת מנעולים...

אלי כהן נהג מונית

  אלי כהן נהג מונית שרות נסיעות לכל חלקי הארץ כולל נתב"ג שירות...

na.sa branding design

 סטודיו המתמחה בעיצוב, מיתוג, הפקות דפוס, שיווק ופרסום המספק רמה...

ג'מבו תור

חברת ג'מבו תור, השכרת הסעות ברכבים מפוארים לכל חלקי הארץ בתחומים רבים:...

משרד עו"ד הראל לפידות

 משרד עו"ד לפידות עוסק בתחום האזרחי על כל גווניו, אם בתחומי...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com