האם יש אמת צרופה ?

הקריאה בקלפי הטארוט, נועדה לתת מענה לבעיות בחיינו האישיים המקצועיים והעסקיים, כגון: עבודה וקריירה * זוגיות ויחסים במשפחה * בחירת מקצוע או תחום לימודים * חוסר נחת נפשית ורוחנית * צורך בכיוון חדש * אי וודאות רגשית ובלבול * אי וודאות כלכלית * תחושה של תקיעות בחיים * רצונות מנוגדים וקונפליקטים * אובדן דרך * חוסר שביעות רצון כללי * צורך בהכוונה ועצה * חיפוש דרך רוחנית * "תועלות נוספות, שנוכל להפיק מקלפי הטארוט" הרגעת מתחים וחרדות * נטרול מחשבות שליליות * כיוונים חדשים להתמודדות * התחלה לצעד קטן שיביא לשינוי גדול * הבנה טובה יותר של עצמנו ושל הגורמים המשפיעים על חיינו * הבנת מסרים מרבדים גבוהים יותר של התודעה *

שם המפרסם: קריאה בקלפי טארוט

למידע מלא על העסק | צור קשר
"בלי ספרים עבים , בלי מרצים חכמים , בלי השכלה גבוהה . אז מה היא אם כן האמת האמיתית" ? ( מאמר המשך ) .

מאמר זה ירחיב עוד קצת את היריעה כהמשך למאמר הקודם שעסק בגישות השונות הקיימות בקריאת קלפי הטארוט והתייחס לשתי הגישות העיקריות הקיימות , וזאת בעיקר בגלל ריבוי השאלות שהתעוררו , אבל לא רק .

אנשים שמגיעים לקורא שואלים בדרך כלל שאלות עתידיות כמו :

מתי אתחתן  ?

מתי אקבל קידום בעבודה ?

מה צפוי לי בשנה הבאה ?

וכדומה .

שהן שאלות מצוינות בפני עצמן .

הקורא יענה על השאלות על פי הציורים והסימנים של הקלפים . אם יתברר שהקלפים ידעו ודייקו אזי הקורא יודע על מה הוא מדבר. ואם הקלפים לא ידעו או לא דייקו אזי הקורא לא מבין בקריאה ואפילו ייתפס כשרלטן . במקרים כאלו כשחווית הקריאה בקלפים מתייחסת למאורעות עתידיים הדבר נובע ממסורות עממיות, ומפולקלור שעוסק בהגדת עתידות ועדיין רווח במקומותינו .

בהמשך אנסה להסביר שאין כזה דבר הגדת עתידות ושהגבול בין ההבנה הזו לבין אלמנטים סובייקטיביים הוא דק ולפעמים אף בלתי נראה .

אתה חי  את חייך במין רצף של חוויות ואירועים ולרוב אינך מודע ליחסי הגומלין ההדדיים בין המציאות הפנימית של הגוף והנפש לבין המציאות החיצונית שאתה חש. אפשר אפילו לתאר אותך כ "אוטומט" בעל מודעות קטנה ביותר בחיי היום יום שעושה מאות ואלפי פעולות במהלך היום ללא מודעות כמעט . "גורדייף" ( מיסטיקן מהמאה הקודמת מייסד "הדרך הרביעית" ) .

היה הראשון שטען שלמעשה אנחנו "ישנים" במהלך היום ולא מחוברים באמת "לישות הפנימית" שלנו ובלילה אנו "ערים" והתת – מודע בא לידי ביטוי . בקריאה בקלפים נוצרת דינאמיקה משולשת בין: הקורא בינך ובין הקלפים ואי אפשר לעשות הפרדה . אתה שומע את סיפור חייך מההיבט של השאלה כפי שמורים הקלפים , פעמים רבות אתה מופתע מהאינפורמציה שתקבל , ושלא הייתה מודע לה כיוון שהיא באה מתת – המודע שלך .

וכאן נשאלת השאלה מה אתה עושה עם המידע או "החיזוי" שקיבלת ? האם תחכה לראות אם "החיזוי" מתממש ? האם הוא ילמד אותך משהו על עצמך ? האם תנתב את חייך לכיוונים חיוביים בעקבות המידע האובייקטיבי שקיבלת ? האם תבין שחוסר המודעות שלך גרם לך להיתקע ? האם  תגלה אפשרויות חדשות למצב הקודם שהיה חסר מוצא ? האם  תדע איך להתחבר "לישות הפנימית" שלך ? אכן , שאלות כבדות משקל !

מניסיוני , פעמים רבות אתה תעמוד מופתע, מהמידע שקיבלת  שלא היית מודע לו .לצערי, ברוב המקרים תחזור לביתך "חמוש" עם אותו מידע ועם תובנות חדשות ולא תעשה דבר בעניין. כל עשייה וכל פעולה שעליך לנקוט כרוכה בשינוי וזהו אחד הדברים איתם הכי קשה לך להתמודד ( על שינויים בחיינו ועל המשמעות של "אזורי הנוחות בחיינו" בבלוגים הבאים ) .

לכן בקריאה בקלפים,  נניח שניתן להגיע "לחיזוי" אובייקטיבי של העתיד (?) אבל לא זו המטרה האמיתית בקריאה בקלפים . המטרה המוצהרת בקריאה בקלפים היא לראות כאן ועכשיו! ואת המסרים הגלויים והסמויים של הקלפים . חשוב להבין את הזיקה של הקלף ולהפעיל את האינטואיציה בהתאם . גם לגורם הפסיכולוגי יש משמעות רבה בקריאת הקלפים ועל הקורא לחבר את כל הקצוות לידי מארג שלם אחד כדי לתת לך תשובות נכונות ומדויקות .

אפשר להגיד שהקלפים משמשים להעלאת תכנים נסתרים ממעמקי הנפש דרך תת - המודע שלך שבה נחשפת המציאות הלא מודעת שלך . ומה באמת קורה מבחינה סובייקטיבית ?

קורא מקצועי יוכל גם לדעת מי אתה ועד כמה אתה ערוך לקדם את נושא השאלה ומה הם הגורמים החוסמים אותך ?

בקריאה "הקלטית טיפולית" למשל , אפשר להגיע עד לרבדים העמוקים ביותר בנפשך לדוגמא : איך אתה פועל ( המודע שלך ) למרות או בגלל הדפוסים השלילים של התת- מודע שלך ?

פעמים רבות לא נדע לעשות את האבחנה בין שאלת ניבוי והגדת עתידות לבין "כאן ועכשיו", לכן הקורא בשיטה האקסיסטנציאליסטית ( עליה דיברנו  בבלוג הקודם ) יראה בקלפים את הכיוון אליו אתה הולך ועמו אתה צריך להתמודד לטוב או לרע וכן את המסר אותו אתה צריך להבין כדי לקדם את נושא השאלה , ועל ידי כך להתוות לך דרכים אפשריות לפתרון, וזאת  על ידי ההבנה שלך את מצבך האמיתי , כלומר , על ידי ראיית והבנת הדפוסים החיוביים או השליליים של תת המודע שלרוב מנהלים אותך תוכל לקדם את נושא השאלה . 

חשוב להבין שפעמים רבות תגלה  כוחות ומשאבים אדירים כמו גם תכונות נפלאות ודפוסי התנהגות ראויים לציון בתוך עצמך – שלפני כן לא היית מודע לקיומם ולפתע הם צצו ועלו מתת – המודע שלך . עצם הגילוי הזה ייתן לך כלים לשיפור חייך ללא הכר בכל תחום שתרצה . לדוגמא ( מקרה אמיתי ) : לקוח שלי, שהגיע עם בעיה בתקשורת בין – אישית עם עמיתיו לעבודה, ובכלל ביחסיו עם הסביבה , הבין דרך הקלפים שאם יעסוק בתחום

אמנות (?!) כלשהו תשתפר ללא הכר התקשורת שלו עם הסובבים ובעיקר ישתפרו התגובות שלו . ואכן , הוא החל לצייר וגילה שהתקשורת שלו עם הסביבה השתפרה פלאים וכך גם התגובות שלו ...אך הוא גם גילה את אוזני שמשחר ילדותו חלם על ציור אך משום מה ? הוא הדחיק זאת ולא נתן לכך ביטוי .

במאמר הבא ( שיהיה ממש בקרוב ) אפרוש בפניכם את "הקוד האתי" האישי שלי בכל הקשור בקריאה בקלפים ואת ה "אני מאמין" שלי לגבי הקריאה בקלפי טארוט .

להתראות במאמר הבא .

שם המפרסם: קריאה בקלפי טארוט

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: טארוט,מיסטיקה,קלפים,פתיחה,קריאה
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

קייטרינג עץ הלימון

שירותי קייטרינג ומגשי אירוח למסיבות רווקים, מסיבות משפחתיות, כנסים,...

רוטנברג משרד עורכי דין

רוטנברג, משרד עורכי דין, הוקם לפני כ- 20 שנה על ידי משפחת רוטנברג. תחילה...

ד"ר סרגיי ספקטור

סרגיי ספקטור הינו דוקטור המתמחה בניתוחי מח, מהטובים בתחומו, ובעל שם...

תכשיטי זהב - בית התכשיט הראשון

מבחר ענק של תכשיטי זהב, שרשראות זהב, טבעות זהב, צמידי זהב, עגילי זהב. כל...

סקילז

 סטודיו לעיצוב גרפי, נותן פתרונות עיצוב גרפי לכל הצרכים: - עיצוב...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com