מתנפחים לאירוע

שם המפרסם:

מבוגרים וילדים כאחד לא יכולים שלא להעלות חיוך מאוזן אל אוזן כשהם רואים את כל החברים מהעבודה או מבית הספר קופצים ומשתוללים על מתקנים מתנפחים ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שמתנפחים לאירוע שלכם ישברו את הקרח כבר מהשניה הראשונה.
אף אחד לא יכול להישאר אדיש למראה טירה מתנפחת שעליה מקפצים ילדים, לצד ילדים בנפשם...

השכרת מתנפחים לאירוע
אנו בחברות המתנפחים גאים לספק לכם הפעלות, מתקנים וכמובן מתנפחים לאירוע שלכם, הכל בשביל שיהיה לכם אירוע מהנה, מרשים ובלתי נשכח והכי חשוב שגם בתור מארגני האירוע תוכלו להיות רגועים לאורך כל הדרך. כל המתקנים המתנפחים מגיעים כמובן עם מפעילים שידאגו להכל ולכם ישאר רק להנות באירוע שהוא כיף אמיתי.

ברשותנו ניסיון של שנים רבות בתחום ההפעלות , המתקנים והמתנפחים לאירועים ואנו יכולים להבטיח לכם, כבר מראש, שלא יהיה אפילו משתתף אחד באירוע שלכם שלא יהנה . אתם לא מאמינים לנו? תשאלו את הלקוחות שלנו!
ישנם סוגים שונים של מתנפחים לאירוע: מתקנים מתנפחים לילדים, למבוגרים, מתקנים מתנפחים לבריכה או ל"יבשה". ובנוסף על כל אלו ישנו גם מגוון רחב של מתקנים, הפעלות ודוכני מזון של פופקורן, נקניקיות ועוד הרבה אחרים שמתאימים כמובן לאירועים של "קטנים" ולאירועים של "גדולים" כאחד.
מתנפחים לאירוע לא יגנבו את ההצגה?
לא מחייב כלל שהמתקנים "יגנבו את הפוקוס מהאירוע". כמובן שאפשר שהמתנפחים יהיו האטרקציה המרכזית באירוע ולבנות סביב המתנפחים הפעלות ומשחקים. אפשרות נוספת היא שילוב של מתנפח אחד או שניים כאטרקציה צדדית בלבד.
מחיר מתנפחים לאירוע
ניתן להתאים "חבילה" של מתנפחים לאירוע בכל סדר גודל של תקציב. לא חייבים לבנות לונה-פארק בשביל להוסיף צבעוניות והרבה צחוק לאירוע שלכם. מתנפחים לאירועים, וגם ה"רציניים" ביותר יהפכו את האירוע כולו לחוויה של ממש!
כמובן שניתן לשכור מתנפחים לאירוע מכל סוג ולהפתיע את האורחים בכל פעם מחדש.
אנו נשמח להתאים עבורכם ועבור האירוע שלכם את המתנפחים המתאימים ביותר מבחינת אופי וסוג הקהל, התקציב והמרחב הקיים ברשותכם .
ענק המתנפחים – הפעלות לאירועים של כיף אמיתי!
 

שם המפרסם:

מילות מפתח: מתנפחים,מתקנים מתנפחים,מתנפחים להשכרה,השכרת מתנפחים,מתנפחים לאירועים
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

אריאלה גלבינסקי

 נתינה מובילה לקבלה - ברוך הבא למעגל השפע העולם החדש! Give1Get4 היא...

איריס שריג

בעלת ניסיון רב-שנים בקלדנות ותמלול. אמינה, חרוצה ודייקנית. ביצוע...

נדל"ן ב smile

 נדל"ן בסמייל, משרד לתיווך נכסי נדל"ן בפרדס חנה-כרכור, המשרד...

עיצוב גינות

גן אור מציעים שירות להקמת גינות, עיצוב גינות ונוף עם המחשה ממוחשבת...

קופיצ'ינו - coffeechino

קופיצ'ינו – מכונות קפה ומוצרי קפה – הכל על קפה , הינה חברה ירושלמית...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com