קצת על סוככי בד

שם המפרסם: נוי נוי (אורנית יגוני)מוצרי עץ לבית ולגן

למידע מלא על העסק | צור קשר
סוככים
השימוש בסוככים (משטחים גדולים הנתלים על גבי קיר חיצוני של הבית) נפוץ גם בקרב בעלי בתי קרקע וגם בקרב בעלי דירות בבנייני קומות, כשמטרתם היא להגן על פתחי הבית (דלתות ראשיות וחלונות) מפני מפגעי האקלים (שמש, גשם, סערות ועוד). הסוככים קיימים במגוון צורות ועיצובים ומתאימים גם לגינות, מרפסות, בתי עסק ופנטהאוזים.

סוככי זרועות
סוככי זרועות (המורכבים מזרועות מתכת ועליהם יריעת בד מתוחה המותאמת במיוחד לאקלים הישראלי), הם האופציה הפופולרית ביותר בתחום הסוככים בזכות יתרונותיה הרבים. ראשית, התקנתם הינה פשוטה ואינה מצריכה הכנה מוקדמת של תשתית. שנית, מכיוון שהסוככים נתלים על הקיר החיצוני, אין צורך בעמודים על מנת להחזיקם. שלישית, סוככי הזרועות מגיעים בשתי אופציות: סוככים מתקפלים (אליהם מחובר מנוע חשמלי המאפשר כוונון ושליטה בסוכך) וסוככים קבועים לפי צרכי הלקוח. לבסוף, התקנת הסוככים אינה מצריכה היתרים מיוחדים מהוועדה לתכנון ובנייה.

סוכך זרועות כפול

סוכך זרועות כפול נבדל מסוכך זרועות רגיל בגודלו וכשמו כן הוא - סוכך המורכב משני סוככי זרועות סטנדרטיים, המתגלגלים על אותו צינור בד ומופעלים בעזרת מנואלה או מנוע חשמלי. הסוכך מוצב על שני עמודים בקצותיו או קיר ועמוד או בין שני קירות. הוא מתאים להצללת שטחים רחבים ובעל 4-8 זרועות בהתאם לגודלו.


סוכך זרועות בתוך מסילה

סוכך זרועות בתוך מסילה הינו סוכך אשר הקצוות שלו מוזזים באמצעות גלגלים בין שתי מסילות המקובעות לשני הקירות שבצדדיו או למבנה תומך אחר. מדובר בסוכך בעל עמידות גבוהה מהרגיל ומותאם לתנאי מזג אוויר חורפיים.

סוכך זרועות מצולב
סוכך זרועות מצולב (או מוצלב) מתאפיין ברוחב קיר השווה או אף קטן בגודלו משטחו של הסוכך הבולט החוצה. הוא מתאים במיוחד למרפסות בעלות רוחב צר ונוח לשימוש מכיוון שבזכות הזרועות שלו, העולות אחת על השנייה, ניתן לקפל אותו למינימום תפיסת שטח. כמו כן, הוא בעל מראה אסתטי במיוחד ומקובל לשימוש בעיצובי מרפסות מודרניים.

סוככי חלון
סוככים אלו הינם סוככים קטנים בגודלם ומתאימים להצללת פתחים קטנים וחלונות. ניתן לשנות את השיפוע של הסוכך עד170 מעלות ולתפעל אותם ידנית או בעזרת מנוע חשמלי. על מנת להגן על הבד ניתן להוסיף לסוכך מנגנון מיוחד הנקרא קסטה. סוכך זה מאפשר קירוי לכל גובה הפתח.

סוככים קבועים
סוככים קבועים עשויים משלדת מתכת או אלומיניום עליו מתוחה יריעת בד (PVC או דרלון) ולא ניתן לפתוח אותם. סוככים אלו הם העמידים ביותר מבין מגוון הסוככים הקיימים בשוק ומתאימים לכל תנאי מזג האוויר. פעמים רבות סוכך מסוג זה משמש לפרסום לוגו של חברות שונות.

סוככים חשמליים
סוככים חשמליים הינם סוככי זרועות הנסגרים ונפתחים באמצעות מנוע חשמלי. קיימת טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת התקנת שבשבת רוח המתריעה על רוחות חזקות מדי, ומשדרת "פקודה" לסוכך החשמלי להיסגר או לחלופין ניתן להתקין חיישן טלטולים, אשר יסגור אוטומטית את הסוכך כאשר הרוחות תהיינה חזקות מדי ויאיימו על יציבותו.

סוכך מרקיזה
סוכך המרקיזה הינו סוכך העשוי משלדת אלומיניום מעוגלת ומחוזקת. כל ציריו ופינותיו עשויים מאוקולון מועשר אלסטי המאפשר לו עמידות לאורך זמן ובפני מפגעים חורפיים כמו רוחות סוערות וגשמים חזקים. בדומה לשאר הסוככים, הכיסוי של סוכך מרקיזה הינו בד PVC או דרלון במגוון צבעים ודוגמאות. סוכך זה מתאים לרוחב של עד 600 ס"מ מברחק מהקיר של עד 200 ס"מ. אם מדובר במרחק גדול יותר, הסוכך יורכב משני חלקים - חלק קבוע המוצמד לקיר וחלק מתקפל. סוכך זה בדרך כלל מופעל על ידי משיכה בחבל אך ניתן גם ללכת על אופציית הפעלה בעזרת מנואלה או מנוע חשמלי.

סוכך שמש
סוכך שמש הינו סוג של סוכך זרועות המורכב מפרופיל אחורי, תפסי קיר, מחזיקי צינור גלילה, זרועות, פרונט וצינור גלילה. רוב סוככי השמש מכוסים בבד דרלון, המספק הגנה מירבית מפני השמש היוקדת. סוכך זה פחות מתאים לעונות החורפיות. על מנת להפוך סוכך זה לסוכך המתאים גם לחורף, יש להשתמש בבד PVC העמיד בפני גשם ורוחות.

תגיות: סוכך שמש,סוכך מרקיזה,סוככי בד,סוככים,סוככי חלון.סוככים קבועים,סוכך זרועות.סוככי שמש

שם המפרסם: נוי נוי (אורנית יגוני)מוצרי עץ לבית ולגן

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: פרגולות,ריהוט גן,פרגולות עץ,עבודות עץ,פרגולה
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

בית דפוס דיגיטלי Print2go

בית דפוס דיגיטלי Print2go לעיצוב כרטיסי ביקור, הזמנות לחתונה, הזמנות...

משפצים בבית

 משפצים בבית" עושים הכל על מנת שתקבלו את השירות האדיב והמקצועי...

Judy Cosmetic

 ג'ודי קוסמטיק מומחיות השיזוף , שיזוף בהתזה בירושלים + מיטות שיזוף...

T.R.P אלקטרוניקה

 חברת T.R.P אלקטרוניקה מתמחה באינטגרציה, אלקטרוניקה, ופתרונות...

עוגיגת- עוגיות מרוקאיות, ספינג' ומופלטות

 עוגיות מרוקאיות- ספינג', מופלטות, עוגיות לאירועים, חינות, בר מצווה,...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com