+הצורך בבדק בית לפני רכישת נכס

שם המפרסם: פריזמה בדק בית

למידע מלא על העסק | צור קשר
ביקורת ליקויי בנייה היא בעצם תהליך הנקרא "בדק בית" שבו מהנדס או איש מקצוע אחר בודק האם יש בנכס מסוים ליקויי בניה כלשהם. לרוב מבצעים איתור לקויי בניה בדירות יד שנייה לפני הרכישה כי רבים חושבים שאם מדובר בדירה חדשה,  אין ליקויים. כמובן שטענה זו שגויה לחלוטין ובמקרים רבים נמצאים ליקויי בניה גם בדירות ונכסים חדשים שרק עתה נסתיימה בנייתם.

איתור ליקויי בניה הוא שירות ותיק מאוד הניתן על ידי חברת בדק בית והינו נפוץ ברחבי העולם לרבות ישראל. כפי שהנכם בודקים כמה פעמים אחר פגמים במוצרים יקרים שהנכם רוכשים, רכב, ריהוט ועוד, כך גם עליכם לבדוק בקפדנות את הדירה שברצונכם לרכוש שכן זאת רכישה היקרה ביותר בחיינו. 

איתור ליקויי בנייה על ידי מהנדס מומחה יסייע לכם להבין את המצב האמיתי, כלומר, במקרים רבים אנו בטוחים שאנו סגורים על דירה מסוימת ושהיא האחת והיחידה, אך לפתע בעזרת גילויי הליקויים של המהנדס אנו מגלים שהנכס לא באמת שווה את התשלום שהתכוונו לשלם ,וכשמדובר בדירה כמובן שמדובר בכסף רב, גבוה מכפי שאמור להיות לאחר הביקורת.

איתור ליקויי בניה יעלה לכם סכום כסף וידרוש מכם להיות סבלניים אך בטח שהוא ישתלם לכם בסופו של יום. אם ברצונכם להיכנס לדירה ברגל ימין, הזמינו עוד שירות של בדק בית והיו שקטים להתחיל את חייכם בחיוך ובראש שקט וללא חששות. 

האם אפשר לבצע בדק בית באופן עצמאי?
התשובה לשאלה זו קצת מורכבת: כמובן שניתן לעשות זאת לבד  אך כמובן שהיא לא תהיה מדויקת מכיוון שרובנו לא באמת מתמחים ויודעים איך לבצע זאת, מה התיקונים הדרושים/מה מחירי התיקונים ועוד.
לכן, חשוב ומומלץ מאוד להזמין אנשי מהנדסים שמתמחים ומיומנים בתחום ויוכלו לעשות את ביקורת ליקויי הבנייה על הצד המקצועי ביותר עבורכם.

איתור ליקויי בנייה יתבצעו במספר שלבים מאוד דקדקניים ויסודיים על מנת לתת לכם את תמונת המצב האמיתית של הנכס שברצונכם לרכוש.
בתחילה יגיע המהנדס לנכס המיועד לרכישה ויחל בעבודת איתור הליקויים הקיימים בנכס..
הליקויים שיכולים להתגלות הינם: סדקים בקירות, רטיבויות בקירות, עמודי תמך לא יציבים, חוסר איטום בגג מה שעלול לגרום לכניסת מי גשם, ליקוי במערכת האינסטלציה, ליקוי במערכת הניקוז ועוד ליקויים אחרים 
לבסוף ולאחר שהמהנדס יאתר את כל הליקויים בנכס, הוא ימסור לרוכשים העתידיים את סיכום המצב ובעצם יסייע להם לראות את תמונת המצב האמיתית של הנכס.
בסיכום הדוח יהיו מפורטים כל ליקויי הבנייה שנמצאו בנכס והמחיר המשוער לתיקונם. בעזרת הדוח יוכל הקונה העתידי להחליט אם אכן הדירה שהוא כה חשק בה באמת שווה את ההשקעה והאם עליו לצפות להוצאות נוספות על הדירה.

שם המפרסם: פריזמה בדק בית

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: בדק בית,ליקויי בניה,בדיקת דירה,ביקורת מבנים,מהנדס
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

עורכת דין אווה קוקליס - הוצאת אזרחות פולנית

הוצאת אזרחות פולנית - עו"ד אווה קוקליס. לבדיקת זכאות, ייעוץ והכוונה...

אי אר טי סטודיו לעיצוב ואדריכלות

אי.אר.טי סטודיו הינו בית ספר ונקודת מפגש בין מרכז הכשרה למקצועות...

נאור פרויקטים

 נאור פרויקטים- החלום שלכם הפרויקט שלנו עבודות שיפוצים ושדרוגים...

אלכוזול - משלוחי אלכוהול חיפה

 https://m.facebook.com/MeshlohimHaifa אלכוזול משלוחי אלכוהול בזול בחיפה והסביבה...

WDC קורס בניית אתרים

אם אתה מעוניין ללמוד משהו חדש, סביר להניח שתגיע לקורס/תואר שילמד אותך...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com