קרנות פילנתרופיות

שם המפרסם: משאבים יוסף ויטמן בע"מ - גיוס משאבים לעמותות

למידע מלא על העסק | צור קשר
קרנות פילנתרופיות - הרב יוסף ויטמן מסביר כיצד נוכל להנות מהם
שלש מיליארד דולר מחולקים מידי שנה
על ידי קרנות פילנתרופיות לעמותות בארץ, הרב יוסף ויטמן מסביר כיצד גם אנו נהנה מהם?

הרב יוסף ויטמן מנכ"ל חברת משאבים, אומר כי עולם הקרנות הפילנתרופיות הינו דבר עלום ונסתר * מנהלי עמותות רבים מנסים להגיע לקרנות אלו, אך אינם מצליחים לקבל מהם כספים * מהו עולם הקרנות הפילנתרופיות וכיצד מקבלים מהם כספים?

קרן פילנתרופית הינה ישות משפטית אשר מקבלת כספים מבעלי הון שונים – חברות עסקיות, משפחות, אנשים פרטיים ועוד, כאשר בעלי הקרן מתחייבים להפריש כל שנה אחוז מסויים מסכומים אלו למטרות אשר הוגדרו מראש.
מדובר בסכומי עתק, אשר מועברים לעמותות שונות בהתאם לנהלי הקרן, הקרנות מעבירות סכומים מכובדים לעמותות בתחומי פעילות שונים: חינוך, רווחה, קליטת עליה, בריאות, איכות הסביבה, מדע ומחקר, תרבות, אומנות, בטיחות בדרכים ועוד. והשאלה הנותרת היא לאן יוזרמו אותם כספים.
כספים אלו מעוברים רק לעמותות מסודרות עם אישור ניהול תקין, ואינם מועברים לאנשים פרטיים
קרנות פילנתרופיות הינם עולם בפני עצמו, המידע על קרנות אלו הנסתר בהם רב על הגלוי, דרכי הפניה לקרנות הינם ידועים, וגם בקרנות ידועות ומפורסמות תהליכי קבלת המענקים אינם ידועים וברורים, כך שרוב מגישי הבקשות לקבלת מענקים מקרנות אלו אינם מקבלים תמיכה כלל.
ישנם קרנות ישראליות, קרנות בחו"ל המחזיקים נציגים בישראל, וקרנות בחו"ל שאין להם נציגים בארץ אך תומכים בעמותות הפעילות בישראל.
הרב יוסף ויטמן אומר כי הליך הגשת בקשה לקרן פילנתרופית הינה מורכבת וכוללת עבודת מחקר רבה על הקרנות, והתאמת פרוייקט ספציפי בהתאם לנהלי הקרן, הגשת טפסים רבים, הכנת ניירת מקצועית ביותר הכוללת כרטיסי פרוייקט מותאמים לדרישות הקרנות, תרגומים מקצועיים, והכל בתוך מסגרת זמן מוגבלת, כאשר גם לאחר הגשת הבקשה נדרשת עוד עבודה רבה מול הקרן כדי שתאושר הבקשה.
ישנם קרנות ישראליות, קרנות בחו"ל המחזיקים נציגים בישראל, וקרנות בחו"ל שאין להם נציגים בארץ אך תומכים בעמותות הפעילות בישראל.
הליך גיוס משאבים לעמותות הן ממשרדי ממשלה והן מקרנות פילנתרופיות פרטיות הינו ארוך, כיון שהוועדות המקבלות את ההחלטות בקרנות מתאספות בדרך כלל אחת לחצי שנה או שנה כדי לקבל החלטות למי להעביר את הכספים.
ולעיתים הן דורשות מן העמותות ניירת נוספת או ביקור נציג. כך, ההחלטה אודות המענק נדחית לעיתים בחצי שנה נוספת, וזמן ההמתנה לתוצאות המיוחלות מתארך. כמו כן, פעמים רבות הקרנות מעבירות את המענק או התרומה בתשלומים או בהתאם לדו"חות ביצוע ו/או התקדמות הפרויקט, דבר המקשה באופן טבעי על התנהלות העמותה.
רוב העוסקים בתחום זה של גיוס משאבים מקרנות פילנתרופיות גובים שכר רב על עבודתם הכולל דמי פתיחת תיק גבוהים או ריטיינר חודשי קבוע, חברת משאבים הינה החברה היחידה שאינה גובה תשלום מראש אלא אך ורק על בסיס הצלחה.
בחברת משאבים המתמחה בגיוס משאבים מקרנות ממשלתיות ופרטיות מעניקים שרות מושלם לעמותות הכולל ביצוע של כל ההליך, החל מאפיון העמותה, איתור קרנות מתאימות לפעילות העמותה, הכנת כל הניירת המקצועית ותרגומם, הגשת הבקשות לקרנות, ליווי כל ההליך עד לקבלת הכפסים בעמותה בעזרת השם, והכלל ללא כל תשלום מראש.

הרב יוסף ויטמן מנכ"ל חברת משאבים אומר כי המוטו של חברת משאבים הינו: לא קבלת, לא שלמת!

www.mashabim.org צור קשר כעת עם חברת משאבים לקבלת המענקים גם עבור העמותה שלכם.

שם המפרסם: משאבים יוסף ויטמן בע"מ - גיוס משאבים לעמותות

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: משאבים,קרנות,פילנתרופיות,יוסף ויטמן,עמותות
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

GJ הצורפת רחל מייזליק

הצורפת רחל מייזליק מעצבת ומייצרת תכשיטים בעבודת יד ובעיצוב אישי לפי...

ירון מפתח הזהב

 ירון מפתח הזהב - מכירת מנעולים, שירותי מנעולנות בכל אזור השרון שירות...

ויקטוריה פיינרמן קריינות מקצועית באנגלית

ויקטוריה פיינרמן היא קריינית מקצועית באנגלית אמריקאית שפת אם, עם אולפן...

כיכר היהלום

סוכנות נסיעות (1987) הפועלת במתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן וסניף נוסף...

MOVE IT

 מועדון ה-MOVE IT במודיעין , הוקם בשנת 2012 על ידי שני היזמים הצעירים מוטי...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com