להקה להקה לחתונה או שעדיף תקליטן?

שם המפרסם: הכּצעקתהּ?! להקת חתונות דתית

למידע מלא על העסק | צור קשר
 מוסיקה לחתונה דתית: מתלבטים בין תקליטן ללהקה?

מאמר מאת להקת הכצעקתה?! - פונה לזוגות מאורסים מהציבור הדתי, המתלבטים אם לקחת לחתונה תקליטן או להקה חסידית.
בעיקרון, יכולות להיות שתי סיבות להתלבטות: סיבה תקציבית וסיבה עקרונית.

לגבי תקציב: יש המעוניינים לשכור להקה לחתונה דתית, אך נמנעים מכך מפני העלות הגבוהה.
אין ספק שמבחינת עלות ריאלית, תקליטן המגיע לאירוע בדרך כלל לבד (או עם עוזר יחיד) ועם ציוד מצומצם, יהיה יותר זול מלשכור להקת חתונות ממוצעת המונה 5-7 נגנים, וכן איש סאונד וציוד יקר בהרבה.

למתלבטים בעניין עקב העלות הגבוהה של להקה, קחו בחשבון שההבדל מבחינת המוסיקה הוא משמעותי ביותר, במיוחד ברחבת הריקודים.

להקה המנגנת בכלי נגינה חיים ובקצב משתנה ומגוון, סוחפת ומרקידה הרבה יותר מאשר שירים חסידיים המושמעים ממחשב... ללהקה יש אפשרות לחוש את הקהל בזמן אמת, להגביר ולהנמיך מהירות ולזרום עם הקהל הרבה יותר טוב.

בנוסף, ללהקה יתרון ענק בשלבים של ליווי החתן והכלה אל החופה, ליווי מוסיקלי של החופה, והובלת הזוג אל חדר הייחוד: מבחינת האווירה, הרגש ורוממות הרוח של כלי הנגינה האותנטיים, והנגנים המלווים ברגל את הזוג אל הרגע הגדול של החופה ובמהלכה, אין כלל מה להשוות לשיר המושמע מדיסק...

יתרון נוסף הוא בחלק ה"אמנותי" של האירוע, בו יש מופעים מתוכננים או מאולתרים ע"י בני המשפחה, החברים או אפילו החתן והכלה, המכינים שיר והלהקה יכולה ללוות אותם ללא צורך בפלייבק ובהקלטה מראש.

אחרי שהדגשנו את היתרונות- ניגש לסוגיית המחיר: ההבדל בין עלות תקליטן לעלות להקה בהרכב קטן, או להקה שעובדת במחיר נמוך יחסית (כמובן שצריך לבדוק את איכות הלהקה- זה כבר למאמר אחר...) אינו כה גדול, ולדעתנו בהחלט מצדיק את תוספת המחיר.
מאחר שזו אינה אחת מההוצאות ה"כבדות" הקשורות לחתונה כמו שכירת אולם וקייטרינג, אולי עדיף לצמצם עלויות בתחום אחר ולא להתפשר על מוסיקה מקורית ומלהיבה שתעשה לכם את האירוע. (רק כדי לחסוך מאות, או אלפים בודדים של שקלים )

לגבי הענין העקרוני: בציבור החילוני, רוב רובם של הזוגות משתמשים בשירותי תקליטן לחתונה- זו הנורמה המקובלת. גם בציבור הדתי ישנם סוגי קהל בהם יותר מקובל לשכור תקליטן (נפוץ יותר בקהל מזרחי, וגם אצל חלק מהחרדים), אם כי באופן כללי להקות יותר שולטות בשוק.
אנו לא באים להתווכח או לשנות את המקובל בקרב המשפחה והחברים שלכם, אבל דעו כי להקות רבות מציעות שירותי תקליטן כחלק אינטגרלי מהלהקה. אם תלכו על האפשרות הזו, תוכלו להנות מן הערך המוסף של המוסיקה החיה, כפי שפורט לעיל, ומצד שני להוסיף לכך תקליטן הכלול במחיר הלהקה ומכסה גם את המוסיקה שתרצו להשמיע בשלבים אחרים של הערב.

כאשר משלבים להקה עם תקליטן, לרוב הלהקה מנגנת בקבלת הפנים, בחופה ובסבב הריקודים החסידי (לעיתים גם בסבב נוסף), והתקליטן משמיע בהמשך מוסיקה בסגנונות נוספים כמו לועזי, מזרחי וכיו"ב.

השתכנעתם? מוזמנים לבקר באתר הלהקה שלנו:
http://www.live-music.co.il
המציעה את יתרונות הלהקה וזאת במחיר הגיוני ושפוי ביותר.

להקת הכצעקתה www.live-music.co.il
057-5970000

שם המפרסם: הכּצעקתהּ?! להקת חתונות דתית

למידע מלא על העסק | צור קשר
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

שאק המהיר

קניית רכבים לפירוק קונה רכבים לפירוק ונסיעה בכול מצב קניית רכב ...

מרקובר

הקמנו את מרקובר מכיוון שלא הצלחנו למצוא תכשיטי יוקרה יפים במחירים...

אנלוג אולפני הקלטה

אולפן הקלטה וחדר חזרות איכותי מקצועי ומרוחב מתאים לכל סוגי ההקלטות...

פיזיו-מיכל

פיזיותרפיסטית עם רשיון משרד...

webdan בניית אתרים

מחירים הכי זולים, ללא תחרות! בניית אתר מקצועי בהתאמה אישית לעסק שלכם,...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com