ויטראז' בעידן החדש

ויטראז' האנגלי בטכנולוגיית החיפוי עיצוב הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר!

שם המפרסם: V.ART אומנות הויטראז' לעיצוב הבית

למידע מלא על העסק | צור קשר
 בוחרים בויטראז' בטכנולוגיה חדשה
במשך מאות שנים ויטראז'ים ריתקו אנשים בזכות יופים החגיגי והמלכותי, ורובנו עדיין מאמינים שויטראז'ים אומנותיים מודרנים הם יקרים מאוד, ורק עשירים יכולים להרשות אותם לעצמם.
בימינו ללקוח יש אפשרות ברירה. לדוגמא, אתה יכול להזמין מאמן-ויטראז' יצירת אומנות ייחודית - תמונה ססגונית קטנה עשויה ממאות זכוכיות צבעונית המחוברות יחד ברשת מסועפת. זו באמת יצירת אומנות יקרה מאוד שצריכה למצוא את מקומה הראוי בסלון על מנת להתפעל ממנה...
עבור אותו מחיר, תוכל להזמין סדרה של יצירות ויטראז' יחודיות, גדולות, לעיצוב של כל הבית, שיהיו מאוד מרשימות ואמינות.
הסוד טמון בטכנולוגיות תעשייתיות של ויטראז', ומעל לכל, ויטראז' בטכנולוגית החיפוי.
צריך רק להכיר את הטכנולוגיה, לראות דוגמאות של ויטראז'ים שהוצבו בחלונות, דלתות, גופי תאורה בתקרות, בקירות ובמחיצות שונות, ואפילו הספקנים שביננו עלולים לנטוש את הסטריאוטיפים ולגלות כיצד טכנולוגיה וחומרים מודרניים יכולים לשנות עקרונות יסוד באמנות.
ויטראז' בטכנולוגית החיפוי לעתים נקרא בטעות ויטראז' קרומי. מונח זה מטעה למדי וגורם לדימוי של משהו לא רציני ולא אמין, סוג של אפליקציה, וזה לחלוטין לא נכון. ויטראז'ים שבנויים בטכנולוגית החיפוי המודרנית לא פחות מרשימים ולא נחותים מוויטרז'ים קלאסיים, בעוצמת הביטוי האמנותי, והם מובילים במובנים רבים, במיוחד בכל הפרמטרים ההנדסיים. כלומר, התכונות הייחודיות ויתרונותיהם הרבים של ויטראז'ים בטכנולוגית החיפוי, מאפשרים שימוש בהם גם במקומות שבעבר לא הייתה אפשרות להשתמש בויטראז'ים אומנותיים.

בדומה לויטראז' הקלסי, הויטראז' בטכנולוגית החיפוי מיוצר בעבודת יד, אך כבר לא מורכב מחתיכות קטנות של זכוכית, כמו שהיה במשך מאות שנים. כיום, הזכוכית משמשת כבסיס, עליה מותקנים אלמנטים של הויטראז' משני צדיה – "קרומים" - לוחות צבעוניים רב שכבתיים מפוליאסטר ופסי מתכת נדבקים. הקרומים הצבעוניים קיימים במבחר עצום של סוגים: קשת צבעים, טקסטורות שונות, שילובים של כתמים, פסים, השתקפויות ססגוניות ואפקטים שונים. כל המבנים הללו משקפים את עושרו של עולם הזכוכית האמיתית. הקרומים הללו מיועדים להדבקה על סוגים שונים של זכוכית, בהרכבים מגוונים, לכן הם יכולים להיות שקופים או שקופים למחצה, דרכם ניתן לראות רק אור מפוזר וצלליות מעורפלות. כאשר זכוכית שקופה משמשת כבסיס של קומפוזיציית הויטראז', שילוב של מצעה הקשיח של הזכוכית וקרומים צבעוניים שונים נראים מאוד הרמוניים. עם זאת, הקומפוזיציה המורכבת מלוחות צבעוניים בלבד לא תהיה מושלמת, כל עוד לא תשולב בתוכה קומפוזיציה קווית של הציור.

בויטראז' בטכנולוגית החיפוי, כמו בקלסי, פסי עופרת ממלאים אותו תפקיד - הם יוצרים ציור גרפי ומפרידים בין השדות הצבעוניים. אבל אם בויטראז' קלאסי, קווי מתכת משמשים לחיבור חלקי הקומפוזיציה לתמונה אחת, בטכנולוגית החיפוי הם פונקציה אמנותית, אלמנט גרפי חשוב ליצירה. מה שהיה אמור להיות השלד לחיבור הזכוכית, הפך לציור קווים בולטים על הזכוכית, שמעצב ומפריד אלמנטים צבעוניים ביצירה. כתוצאה מכך, האמנים פחות מוגבלים טכנולוגית וחופשיים יותר בהבעת היצירתיות שלהם.

אם ויטראז' קלאסי גדול מחייב בהכרח שלד התמיכה, בויטראז' בטכנולוגית החיפוי, הבסיס של הזכוכית בעצמה מהווה שלד כזה. ככל שהויטראז' המתוכנן יותר גדול, כך זכוכית הבסיס חייבת להיות יותר חזקה. הדבר מושג בקלות על ידי עיבוי הזכוכית או על ידי חיסום בטכנולוגיה מיוחדת שמאפשר להגדיל את חוזקה פי שש. במקרה זה אין צורך במסגרת השלד, ולכן הויטראז' לא יהיה עמוס מבחינה ויזואלית על ידי תומכות, עמודים ותליונים נוספים.
בכל ויטראז' קלאסי ישנם סדקים מיקרוסקופיים, דרכם חודרים אוויר קר ולחות, לעומת זאת, ויטראז' בטכנולוגית החיפוי הינו הרמטי לחלוטין.

היתרון העיקרי של ויטראז' בטכנולוגית החיפוי הוא עלותו הנמוכה, שהיא בדרך כלל פי 2-5 פחות ממחירו של ויטראז' דומה, שמיוצר בטכנולוגיה קלאסית. ככל שהויטראז' הקלאסי גדול יותר, כך גבוהה יותר העלות למ"ר, מכיון ששלד חיזוק כרוך בעלויות נוספות. בויטראז' בטכנולוגית החיפוי המידות לא משפיעות על העלות : ככל שהויטראז' גדול יותר, כך הוא משתלם יותר .
למרות שויטראז' בטכנולוגית החיפוי עשוי בעבודת יד, זמן הכנתו קצר בהרבה מזה של ויטראז' קלסי ואפילו את היצירות המורכבות ביותר ניתן לבצע תוך שלושה עד ארבעה שבועות .

עכשיו, כשמובנים היתרונות של ויטראז' בטכנולוגית החיפוי, ברור מדוע אדריכלים מודרניים במערב אוהבים להשתמש בויטראז'ים בעיצוב בניינים. ויטראז'ים בטכנולוגית החיפוי מיוצרים בהצלחה גם בישראל, ומשתמשים בהם יותר ויותר להעשרת דירות ובתים של אנשים ברמות הכנסה שונות. אם אין הבדל , למה לשלם יותר?

הזמינו ויטראז'ים בטכנולוגיות מודרניות על מנת להעשיר את ביתכם בצבעים יפים ובאפקטים מרהיבים!  
V.ART 

 

שם המפרסם: V.ART אומנות הויטראז' לעיצוב הבית

למידע מלא על העסק | צור קשר
מילות מפתח: ויטראז',דלתות מעוצבות,עיצוב בזכוכית,חלונות,עיצוב בית
כניסה למערכת
שכחתי סיסמא
לא נרשמת? הירשם חינם

עסקים נבחרים

עשהאל בנייה

עשהאל בנייה בעץ, מכירת נדנדות גינה, פינות ישיבה לגינה, פינות זולה, בניית...

דקל חיימי מורה לנהיגה

 מורה לנהיגה צעיר עם ניסיון של 8 שנים במקצוע. מלמד על רכב פרטי ידני...

מוטי צילום ועריכה

 צילום וידאו ב full hd , צילום ועריכת ארועים משפחתיים קטנים ,סירטוני...

יצרות ברזל

יצירות אומנות בברזל מציעים מגוון שירותים ומבצעים את כל סוגי עבודות...

ברסלב מאיר

מוסדות ברסלב ישיבת ברסלב מאיר לתורה תפילה מידות טובות ושמחת...
בניית אתרים    אחסון אתרים    פרסום עסקים
© כל הזכויות שמורות PIRSUME.com